reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

ten kocyk jest chyba najprostszą z możliwych rzeczy! jeśli już robiłaś kwadrat to zrobisz.
Ja się kwadratu uczyłam tu:

Kwadrat babuni (granny square) na szydełku – video poradnik | Szydełkowanie, robótki ręczne blog


ogólnie na youtube jest mnóstwo filmików - wpisz hasło szydełko, szydełkowanie, crochet....

Mój kocyk ma wymiar obecnie 110cm x 110 cm
skończyłam właśnie kolorowe pasy, teraz chcę zrobić ramkę ok 5-10 cm szarą....
zobaczymy czy wyjdzie bo ja też zielona:p

docelowo myślę będzie miał 120-130 cm
 
reklama
Wikama dzieki za troske u mnie ok.Wczoraj zesmy po obiedzie mieli gosci potem zesmy sie wybrali na wspolna spowiedz przed swietami no i potem znowu gosci.Wszyscy odejechali to byla juz 22.polozylismy sie i dzisiaj od 5 juz niespalam.Ale jak usnelam o 8 to obudzilam sie o 10.30.Posprzatalam po wczoraj i juz zaliczylam spacerek bo ladnie slonko swieci ale niestety mrozno i wietrznie
Myszka no ja tez niesypiam za dobrze ostatnio ale zadnych boli nic tylko co dwie godzinki na ubikacje i bezsennosc.Ja to znowu na dzien dostaje okolo 10 wiadomosci czy juz urodzilam.U mnie tez wszystko wyprane i przykryte narazie kocami.Jesli teraz sie nic niezacznie to w drugie swieto chce ubrac posciele i naszykowac kolyske.
Gaga super ze wyjazd udany,naladowalas baterie i tak jak mowisz limit nieszczesc wyczerpany i teraz sie trzeba tylko cieszyc.Trzymam &&&&&&&&&&&&za wizyte
Izka rowniez dla ciebie za wizyte&&&&&&&&&&&&&&&&
Ewcik odpoczywaj ilez mozna i niemysl o pracy
Nanu ta wasza kolyska naprawde sliczna!!!
 
Izka, Gaga- trzymam bardzo mocno kciuki! Pomyślcie jak cudownie będziecie się czuć po badaniu? To uczucie że jesteś lżejsza o jakieś 30 kg... wspaniałe:-).
 
Dziewczynki dzisiaj moja Lila po tej glukozie coś szaleje!!!! No ale ja też! Skączyłam pakowanie kartonów w pokoju Wiki i zostały tylko takie rzeczy, których pakowanie zajmie mi góra 1 godzinkę i zrobię to w Lany Poniedziałek! Mam dzisiaj mega speeda, podejrzewam, że bardziej dzięki słoneczku niż glukozie :)

Ewcik no ta glukoza to jest coś strasznego... Pomimo, że miałam wodę z cytryną to nic to nie dało! Jakbyś szklankę lukru na czczo miała łyknąć... No potworne!

Iza ja jestem pod dużym wrażeniem thermomixu! Tylko nie wiem czy może oni coś nieświeżego dali czy co to było, ale wczoraj zdychałam! Co do ceny to przeliczając wszystkie inne urządzenia które zastępuje to wcale nie jest takie drogie, tym bardziej, że można wziąść na firmę albo rozłożyć na raty :)!

Karo, Myszko no nieźle działacie na ciśnienie :):):)! My tu ostro kibicujemy, staramy sie nie wywierać presji, ale jak nie piszecie za długo to myśli krążą tylko wokół waszych cudnych brzuszków :)! Domyślam się że wy również pomimo różnych zajęć nie możecie przestać myśleć o rozwiązaniu i czas sie ciągnie niemiłosiernie! Trzymam za Was kciuki!!!

Gaga przestań czytać tamten wątek! Nie nakręcać sie proszę! Myszka ma racje, są momenty że trzeba sie troszkę wycofać dla własnego dobra :)!
 
Gaga-nakręcaj się pozytywnie pozytywnymi wieściami :) sama wiesz że to że ktoś poronił nie ma nic do Twojego stanu..a stres przed wizytą..jest zawsze-ale potem jaaaaakaaa ulga!:tak:
 
Poczytałam sobie o tym waszym cudnym urządzeniu. Jakoś mnie nie przekonało. Nie mam zaufania do rzeczy, które są do wszystkiego.
 
Martoocha, Wilkama to nawet nie chodzi o te wpisy, ja się i tak denerwuję, a przeczytanie ich to tylko takie chwilowe ukłucie. Swoją drogą jak przeczytałam pewne komentarze innych dziewczyn z "października" (Martoocha Ty widziałaś) krytykujące, że te, które straciły ciążę o tym śmiały napisać to mnie krew zalała. Totalny brak empatii!
Mnie chyba nawet jest trochę łatwiej jak wiem, że nie tylko mnie się takie rzeczy zdarzają. Zresztą wahania nastroju mam dziś takie, że nie wiem co lepiej. Byle do jutra.
Muszę też po raz kolejny zauważyć, że tutaj na forum można się poczuć swobodnie i ma się poczucie wsparcia. Jesteście GIT! Mam nadzieję, że będę mogła się zrewanżować tym samym, choć może lepiej żebym nie miała okazji.
 
Gaga wydaje mi się, że większości z nas jest znacznie łatwiej wiedząc, że nie jestesmy same z naszymi przejściami, a takie szczęście jakie spotkało teraz Ciebie daje nadzieję innym (m.in. mnie) ;-). Także ogromne &&&&&&&&&&&&& za jutrzejszą wizytę :tak:
 
Gaga to siedź tu z nami :)!!!! Będzie dobrze!!! A te huśtawki nastroju to tylko dobry omen!!! Jutro zobaczysz śliczną Malutką dzidziunię i jej bijące serduszko!!! No i pewnie do Ciebie pomacha :)

Izuniu i jak u Ciebie??? Pochwal się!!!!

Zapominajko to urządzenie robi fajne wrażenie jak sie widzi jak szybko i łatwo sie w nim przygotowuje! Ja pól roku temu byłam na prezentacji i pan w dwie godziny przygotował: bułki, masło, serek Danio, zupę, mięsko na parze z warzywami, sok, surówkę i naprawde wszystko było pyszne, na dobrych składnikach, szybko można zrobić. A co ważne nie masz w kuchni wielu urządzeń i nie masz problemu z przechowywaniem! Generalnie wtedy dowiedziałam sie że jestem w ciąży i nie takie rzeczy miałam w głowie!
 
Ostatnia edycja:
reklama
witajcie,

ja tylko na chwilkę...
w piątek niespodzianie wylądowaliśmy na porodówce, w sobotę o świcie (6.22) po całonocnej "pracy" przytuliłam swoją córeczkę :-).
obie czujemy się świetnie i właśnie dziś wróciłyśmy do domu. Oto moja najmniejsza miłość...


Zobacz załącznik 547523

pozdrawiam ciepło :-)
 
Do góry