reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Wikama ja bym spała na dole. Jak dobrze folią zabezpieczycie to nie powinno być źle.

Myszko byłoby dobrze, gdyby młody jeszcze te 2 dni wytrzymał ;-)
 
reklama
Gaga kciuki za wizytę!
Myszka, Zapo - 3majcie się dzielnie jeszcze trochę!

Ja po przeryczanym wieczorze i poranku mam w nakazie od S dzień luzu i zakaz robienia czegokolwiek...
wracam do kocyka... etap 5cm lamówki rozpoczęłam wczoraj...

Spadam coby Was nie zamarudzić bo do dupy jakaś jestem....
 
Zapo jak wytrzyma to dobrze, a jak pospieszy sie to te dwa dni niewiele zmienia;-)


Nanu a czego ryczalas??


Gaga &&&&&&&&& za wizyte

Wikama jakby dobrze oc
Odciac gore to mozecie zostac w domu, nie powinno byc tragedii jak na gorze dasz wilgotne scierki to ten pyl nie bedzie tak latal.;-) choc sposobem jest tez polerowanie gladzi i wlaczony odkurzach z szeroka nasada. Moj jak wierci czy piluje to tak robimy i nie ma sladu, wiec mysle ze przy polerce tez da rade;-)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny wpadam tylko zapytac czy ktorejs przed porodem odszedl czop?Bo bylam niedawno na ubikacji i odeszlo dosyc duzo przezroczystej galaretki,dzwonilam do poloznej juz,mam sie nieprzejmowac i czekac az sie skurcze zaczna.Mowila ze zazwyczaj jak czop odchodzi to jest zabarwiony a ze u mnie byl przezroczysty moze reszta jeszcze wolno odchodzic.Ale wiecie moze kiedy sie moge spodziewac pierwszych skurczy?
Gaga kciuki za wizyte&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Karo spoko to juz sie zaczyna cos dziac:-) a mialam Ci wysylac do Köln dokatedry tam masz ponad 600 schodkow;-)

Wracajac do czopa nie zawsze jest podbarwiony, jak ruszyl to u musisz zerkac czy schodzi dalej czy nie. U mnie od pierwszej wizji gluta do porodu minely 48h, ale odchodzil po kawalku, nie bylam nawet pewna czy to czop bo to takie male sluzowate glutki byly.
Dopakuj co Ci tam brakuje, podszykuj Mkowi cos do jedzonka, i pewnie jeszcze dzis pojedziesz :-)
Powodzonka :-)
 
Ugotuje M jeszcze cos do jedzonka zeby sie biedak posilil bo zadzwonilam mu ze chyba mi czop odszedl to on juz caly w strachu.Pojde do prysznic i bedziemy czekac
 
reklama
Fuma-Foch
Dziękuję za pamieć :-) No cóż, staranka były, choć okrojone bo ja po antybiotyku i infekcjach przechorowanych w pracy zdechła jestem niesamowicie. No i czekam na @. Bo w cuda to ja słabo wierzę :-D Na początku kwietnia się wyjaśni i od razu zamelduję co i jak :-)
A jak tam skuteczność innych staraczek? Jakieś różowe znaczki wirują przed szczęśliwymi oczami? ;-) :-)
 
Do góry