reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Ani@k mam tabletki 1000mg i bralam jedna 2x dziennie. efekt jest nie tyle zadowalajacy ale szokujacy. po 2 tygodniach stosowania! szczegolnie ze w poprzednim cyklu sluzu nie bylo prawie wcale. a do tego jest teraz juz 7 dzien dlatego sie zastanawiam czy to normalne.
user-offline.png
 
reklama
Lolla normalne, normalne:tak: po wiesiu czasem jest glut jak z warszawki do krakowa :-):-) niektorym wystarczy branie kilka dni :happy2: i mozna sie poslizgnac na glucie :-D:-D
 
Gatto ahahahaha dobre :D
user-online.png
no, czyli ze moge spac spokojnie
:p
ufff..
dziewczyny jak wy dodalyscie te swiatelka dla swoich dzieciaczkow w podpisie u siebie? bo sobie nie moge poradzic a przeciez musze dodac dwa! :(
 
Ostatnia edycja:
Martus Ty nic nie panikuj tylko ciesz się dobrym humorkiem i energią :-)

Gatto noo to masz przegrzeczną niunię, daje odsapnąć mamusi :)

coś nam Marta zaginęła w akcji z Wojtusiem :-p chyba ją całkowicie pochłonął

Myszka lepiej dmuchać na zimne, a jak się Paul urodzi to dopiero będzie radocha :-)

nagle wszystkie nam tu poginiecie jak będziecie zajmować się tylko dzieciaczkami :)
 
Lolla musisz sobie najpierw wybrac z boku po prawej stronie sa suwaczki (jesli chcesz odliczac) lub po prostu wejsc w USTAWIENIA i tam po lewej stronie znajdziesz edytuj sygnaturke i tam sobie albo suwak wklejasz albo piszesz tekst, potem w szybkiej odpowiedzi zaznaczasz ptaszka, zeby pokazywal Twoja sygnaturke i gotowe :-)


Ewcik moja wypowiedz nie miala byc ani troszke zlosliwa:no:, po prostu szkoda nerwow skoro i tak ciazowe L4 jest platne 100%, a niesadze aby to przeciaganie stresu mialo potem wplyw na przedluzenie badz nie umowy. Nie wiem moze jakas premie dodatkowa dostajesz, to bylby jakis tam dodatkowy atut do znoszenia tej Twojej szefowej zolzy ;-)
Przykro mi, ze odebralas to jako zlosliwosc

Martus tja stan odmienny jest kazdego dnia inny :-D raz sie spi, a raz lata jak opetana...raz sie tuli porcelanke, a raz nawet na nia niespojrzysz... najlepiej to chyba Zapo wie cos o tej milosci do klozetu :-D

Iza e tam poznikamy, na poczatku to sie ciezko siada... to roznie z dojsciem do peceta moze byc;-) ale zawsze mozna z telefonu na lezaka :-D
a Tatuskowie to moga smialo z woziem na spacerek sami wyskoczyc coby mozna bylo odsapnac i ogarnac co nieco :-D
Przynajmniej u mnie sa takie ustalenia
 
Ostatnia edycja:
myszka kochana, ale ja odebrałam to wręcz przeciwnie- właśnie jako wsparcie, za które Ci dziękuję :tak: nie było w tym ani krzty złośliwości, ani żadnej aluzji, no coś TY!!! szkoda, ze na forum nie słychać tonu głosu, wtedy nie byłoby takich sytuacji :-D nie dostaję żadnej premii w pracy, wypłatę mam stałą :dry:
 
Nagle wszystkie nam tu poginiecie jak będziecie zajmować się tylko dzieciaczkami :)
To ja będę gadać do siebie jak wszystkie już urodzą? :-D:szok:
A nie, jeszcze Fuma jest i Lolla...

Myszka
Twój suwak to mknie normalnie, lada chwila będziemy świętować narodziny synunia :happy2:
Izka dopiero testowałaś a to już tyle tygodni, ale fajnie :tak::-)
 
Ewcik no wlasnie slowa pisane nie maja tonu ;-) ciesze sie, ze odebralas to tak jak chcialam zeby bylo :-)
czytalas podpis pod Twoim suwaczkiem? ;-)

ale mnie cos glowa boli ide wziac paracetamola, bo nie bede sie meczyc ;-)


Neta wszystkie tak zasuwaja, ze niewiadomo kiedy... a dopiero co testowac mialy i tyle sie wyczekiwalo na okres testowania ;-)
 
reklama
Do góry