reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Meblu kupowalismy tutaj ale nie w Ikei.do pokoju malej kupowalismy w Ikei.Dlatego niepomoge ale moja kolezanka ma te szafeczki przy lozku z Ikei i jest bardzo zadowolona.
Ja jeszcze sobie dzisiaj kupilam na szafke nocna taka lapke dotykowa,przyda sie przy wstawaniu w nocy
 
achhh Karo zapomnialam, ja ma Xperie Neo V i powiem Ci, ze stare modele byly o niebo lepsze. W moim np. trzeba codzien wg instrukcji go wylaczac, bo moze sie wieszac... i jesli go nie zestartuje to faktycznie po kilku dniach chodzi jakby chcial a niemogl. Dla mnie duzy minus za to.
Kolejny minus to zzeranie baterii, maz sie dobrze nie pobawi i juz bedzie musial ladowac.
aparat ok, kamerka rowniez.
glosnosc... pozostawia wiele do zyczenia, glosnik jest na tylnej sciance i w kieszeni juz go nie slysze, wibracje sa abstrakcja i tez ich niewyczujesz.
lampka powiadomien zamontowana z boku telefonu i wielokrotnie jej nawet niezauwazam.
Po niedlugim stosowaniu zaczyna obudowa trzeszczec.
Ogolnie moj ma pol roku, wiec nie jest jakis stary zeby mogly dziac sie takie cyrki.
Jak mi sie jeszcze cos przypomni to dopisze.

Ogolnie sie rozczarowalam telefonem.
Poczekam jak zacznie sie wieszac oprogramowanie i go zwroce...
 
Ostatnia edycja:
Lopop jeszcze trochę i też będziesz mieć w domku takiego słodziaka !! Czy lekarz już mówił czy chłopiec czy dziewczynka?
 
Myszka jeszcze karmię także na razie chromu nie kupię, ale jak tylko przestanę karmić na pewno spróbuję;) dzięki za newsa;):):)
danatuski sama nie wiem jak to sie stało na początku leżałam (zresztą przez całą ciążę miałam nakaz oszczędzania się - to sie słuchałam;);)) no i nie wiem czy pamiątacie ale przed zafasolkowaniem schudłam 15 kilo które powróciło w zastraszającym tempie a do tego doszły obrzęki od 7 msc no i wynik był monstrualny:no: tylko w 9 msc przytyłam siedem kilo!!!
Lopop napisz prosze coś więcej o swoim stanie??? jesteśmy ciekawe:tak:
 
HEJ BABY
wróciłam od gin, chciała mi L4 dać na miesiac ale poprosiłam do 11 lutego czyli do wizyty, nie będę musiała 2 razy w miesiącu jeździć:)
Upiekłam tartę z jabłkami i zrobiłam pierogi z truskawkami - po czym tak się obżarłam,że umieram na ból żołądka.... wrrr głupia baba!



aaa...

3majcie kciuki bo dziś dostałam cynka z pracy że jutro premię wypłacają... takie info się pojawiło:

Uprzejmnie informuję, że Pan Prezes biorąc pod uwagę osiągniętą
wielkość i jakość produkcji w roku 2012, podjął decyzję o wypłacie
specjalnej nagrody dla wszystkich pracowników spełnijących warunki
regulaminowe (wzorowa obecnośc w pracy, proporcjonalnie do okresu
zatrudnienia w 2012) w wysokości bazowej 60% wynagrodzenia brutto z
umowy o pracę.
Termin wypłaty 24 stycznia 2013
Serdecznie gratuluje.


tylko co znaczy:

wzorowa obecnośc w pracy, proporcjonalnie do okresu zatrudnienia w 2012


czy moje 8tyg macierzyńskiego po straconej ciąży spowodują że nie mam wzorowej obecności i premii mi nie wypłacą, czy też tylko pomniejszą ją proporcjonalnie o wartość za te 8 tyg?

mam nadzieję,że to drugie - 3majcie kciuki!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry