reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po straconej ciąży

ona-to-ma Wojtek jest naprawdę maleńki, musieliśmy mu kupić ciuszki na 50 bo w 56 wyglądał jak głupek i się cały plątał. Pani w sklepie pytała czy wcześniak. Ale uwierz kochana, że matka nie zrobi krzywdy dzieciątku-nawet najmniejszemu. Mój eM też się bał go dotknąć a teraz świetnie sobie radzi. Lepiej nawet uspokaja małego niż ja- jak weźmie go w te swoje silne duże ramiona to mały od razu przestaje marudzić.
 
reklama
Martus jezuuu ale on drobniutki!!! piękny aniołek :-)

nanu a brzuchol super i kokardka :-p

myszka no to uff wizyta zaliczona, a szyjkę masz faktycznie długą!! mi na tym usg genetycznym pani zmierzyła i była 38 mm, a lekarz ostatnio jak badał mówił, że twarda i zamknięta więc nie panikuję tymi 38mm :-p w każdym razie jak obliczali mi ryzyko porodu przedwczesnego przed 34 tyg to miałam 1:1582, więc może nie będę tą jedną jedyną właśnie :-p

a ja chodzę dzisiaj jak łamaga, nie dośc, że mój mózg pracuje na wolniejszych obrotach i nawet z zupą miałam problem, to w dodatku koordynacja ruchowa szwankuje i chyba przywiążę się do fotela, bo już mam piękne dwa krwiaczki na nodze i rozprute gacie :-p:-p:-p
 
Marta jeszcze raz gratulacje synek śliczniutki;);):) Maleństwo kochane:) mój nigdy nie był taki Maleńki waga 4250 przy porodzie a teraz już ponad 8 kilo!!! jest co dzwigać;):):) ale krzywdy na pewno żadna matka nie zrobi tylko sie tak wydaje na początku zanim się urodzi później wszystko samo przychodzi;)
Lopop dziś w nocy między karmieniami o Tobie myślałam cieszę się jak wariat:-) super cudne wieści spokojnych ciężarówkowych miesięcy życzę:-D jak dobrze pamiętam to już wszystkie dziewczyny które zaczynałyśmy pisać na bb zaciązyłyśmy albo Bobno są już na świecie i to są genialne wiadomości - powinny dawać nadzieję wciąż oczekującym czego z całęgo serducha życzę.... i dzień od razu jest weselszy:tak:
 
Ona to ma, bierz magnezik, luteinke i lez sobie jak tylko masz okazje.

Izka u nas to ryzyko niby 1:1700 z groszami, ale... juz raz wystapil u mnie i stad ta obsesja mierzenia szyjki i mimo labiryntu ja nadal w ciagu dnia wiecej leze jak chodze czy siedze. Tak na wszelki wypadek, a gdy cos mi sie wydaje nie snuje domyslow, nie denerwuje sie zbytnio i lece na kontrole lub do szpitala... wiem panikuje i to strasznie, no ale w nosie mam co ludzie pomysla wazne, ze ja jestem spokojniejsza :-)


ach dziewczynki pamietajcie
noworodkowi wbrew pozorom jest cholernie ciezko krzywde zrobic... one sa baaaaaaardzo elastyczne, a zanim sie kosteczki i reszta usztywni dziec jest na tyle duzy i matka doswiadczona, ze nic sie nie stanie... takze bez obaw :-)
 
Ostatnia edycja:
23012013065.jpg23012013066.jpg


Ja sie jeszcze tylko pochwale swoim "brzuszkiem" i ide lezec :D Zdjecie z dzisiaj.
 
ona to ma brzusio śiczny;)
myszko waga mojej gin też zawsze przewalała w czasie pomiarów...;):):) wiem jak to jest u niej zawsze ze 3 kilo wiecej niz u mnie:-D
marta jak ja Ci zazroszcze tego szybkiego powrotu do formy ja mam jeszcze 8-9 kilo do normy.... no ale miałam z czego zrzucać:zawstydzona/y: +33 kg:szok:
 
reklama
Marta Wojtus przesliczny.Tez kupilam w razie czego pare ubranek na 50 bo wiadomo dziewczynki zazwyczaj troche mniejsze(chociaz niezawsze bo czytalam ostatnio sie urodzila dziewczynka 4800g),a moja rosnie wedlug norm normalnie wiec na poczatek sie przydadza
Ona super brzusio!!!
Dziewczyny super ze na wizytach wszystko w porzadku.ja musze nadal uwazac na moja szyjke.Wizyta za tydzien we wtorek a dzisiaj o 18 wybieram sie do SR
Ja juz mam 12kg na plusie,zaczynalam z 60kg.No nic pocieszam sie ze siostra przytyla 20kg w ciazy i bardzo szybko przy karmieniu spadla,wiec moze i mnie sie uda.
 
Do góry