reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
3mam kciuki dziewczyny!!! i dawajcie prędko znać!!! fluidki: ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Nanus dzieki za &&&&&& a fluidki zlapie se do wora
 

Załączniki

  • worek.png
    worek.png
    18,3 KB · Wyświetleń: 8
To i ja wam wyślę ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
I mam nadzieję, że do żadnej z was @ nie przyjdzie!!!
Czekam na piękne fotki II
 
I ja się dołączam!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

:-)
 
Taaak wiem :) Ale nie daję sobie nadziei. Tak jest generalnie lepiej dla mojej psychiki. Dzisiaj z mężem podjęliśmy decyzję, że uprzątniemy pokój, który był jego biurem, a teraz jest graciarnią i zaczniemy pooowoli przygotowywać pokoik dziecięcy :) Taki uniseksowy :)

P.S.

Ale jestem głupia - przecież jeśli miałam owulację 12 dnia, to dzisiaj powinnam dostać okresu. Prawda? Spadła temperatura, boli mnie brzuch, więc wszystko się zgadza.
 
Ostatnia edycja:
Magda
niby spadek jest ale jak to mówią póki podpaski nie trzeba jest nadzieja:)

ja obejrzałam Baumgartnera, potem Must be the music i występ kumpla z LO - nawet sms wysłałam:p
dał radę Tomek!

Na obiad miał S robić polędwiczki z kurkami ale na samą myśl robiło mi się niedobrze... leciał do sklepu po nutellę i smażył naleśniki:p
 
reklama
Madzia wydaje mi sie ze nie koniecznie niby dostaje sie po 14 dniach od owulacji ale to chyba nie jest jakas sztywna granica zalezy ja bym poczekala do 16.10 tak jak bylo mowione w pierwszej wersji no i przede wszystkim poczekala na jutrzejsza tempke;-)


Nanu jak tez ogladalam skok i musze przyznac ze z wypiekami na twarzy bardzo bylam ciekawa jak to wyjdzie ale udalo sie i super

naszedl mnie jakis glod ale juz troche pozno na jedzenie lezy czekoladka przedemna ale zupelnie nie mam na nia ochoty:confused2:
 
Ostatnia edycja:
Do góry