reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Kochana, bardzo chciałabym,żeby to były II, ale marne szanse widzę. Jeśli do środy/czwartku nie pokaże się @ to zrobię test. Ja mam duuużą siłę psychiki :) Stawiam, że mogę sobie wiele objawów wmawiać :)
 
czesc dziewuszki :-)

Magda ... sila psychiki i przeziebienie ?? no ok to czekamy do srody :-D

Ela &&&&&&&&&&&&&&


zakupy dla maluszka cd. :-D
zamowilam sobie od Lutowej mamy 19 spiochow z kaftanikami, fotelik z wibracjami i wanienke :-) mysle, ze z ciuszkow dokupie jeszcze jakis dresik na zmiane z misiowym kombinezonem, pare skarpet i ciuszki rozdzial zamkniety :-)
Pozostana grubsze rzeczy typu mebelki i wozek... z ktorym w dalszym ciagu mam problem, bo nie wiem na 100% ktory chce :-D i doooperelki typu butelki smok (na wszelki wypadek) jak sie uda to w promocyjnej paczce bedzie gratisowy, pieluchy i mata edukacyjna, ale mata to jak maluch bedzie miec ze 2 miesiace ;-)chyba, bo nie pamietam jak i kiedy Tomcio potrzebowal dodatkowego miejsca zabaw... acha i mial psa, ktory wiecznie stanowil obiekt fascynacji dziecka :-D
 
Ostatnia edycja:
Dobry!!!

Myszko super, że już z zakupami tak daleko jesteś. Ja na razie jakoś powoli się rozkręcam.

Dziewczyny trzymam kciuki za wasze teściki :tak:

Ja dziś postanowiłam zrobić coś z odrostami. Może to głupie, ale autentycznie się stresuję :-(
 
Zapominajko ja bym machnela ciemniejszy kolorek na okres ciazy, zeby sie z nimi za duzo nie bawic... ale odradzam Palette ma strasznie silne kolory i ciezko potem wrocic do blondu czy nawet pasemek... ja musialam na kilka razy po Palecie robic balejaze, zeby w koncu wyszko jak chce :-D
Teraz niby mam odrosty, ale moj fryzjer mowi, ze wygladja bardzo naturalnie jakby je slonce rozjasnilo latem, wiec nawet mi odradzal nowy kolor :-)

a z tymi spiochami to az zal nie brac stan bdb, a cenowo okazja 19 szt za cene 10 w sklepie (sredniej jakosci), wiec biore i nie grymasze :-D zreszta to pojdzie jedna paczka z fotelikiem i wanna, wiec na przesylkach zaoszczedze :-)
 
Ostatnia edycja:
Mnie też kiedyś Paleta zraziła i w ostatnim czasie tylko Lorealem kolorowałam.
Pójdę później na zakupy to sobie popatrzę co tam na półkach mają ciekawego.

U mnie dzisiaj kot z psem się poróżnili i są poobrażani. Ciekawa jestem o co im poszło :-D
 
hej kochane;-)myszko ajj fajnie sie czyta twoje posty,to jak jestes zafascynowana zakupami dla maluszka:-):-)super mi sie tez udziela wasze szczęście:tak:zapominajko jak się czujesz?wyspałaś się czy dalej cię toaleta wzywa?
Dziewczyny spójrzcie na moj wykres wydaje mi się ze owulacja przede mną co prawda to za mało dni mierzenia ale tempka niska.
Obserwacja cyklu - enpr.pl
 
reklama
Do góry