reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Nanu - bardzo się cieszę, że takie dobre wieści :))

Gatto - gratuluję Gattinki :)

Powiem Wam dziewczyny, że u mnie ostatnio coś gorzej. Do tej pory koncentrowałam się głównie na tym, żeby zrobić wszystkie badania i jak najszybciej zacząć starania, a im bliżej tego terminu, tym bardziej się boję..
 
Zapominajka,Nanu i Gatto gratuluje udanych wizyt..Niech dobre wiadomosci nas nie opuszczaja!!!
A i widze mamy nowe zafasolkowane kobietki.Super gratuluje.Coraz wiecej nas.Oby tak dalej!!!
Dla staraczek powodzenia!!!

A ja dzisiaj dzien wolny mialam i zrobilam sobie wypad do miasta.Wrocilam zmeczona z nowymi butkami,i sukienka na chrzciny.Niestety nie bylo tego co chcialam wiec musialam brac to co bylo.Karti na chrzciny juz mam,tylko teraz potrzebuje pomyslu co oprocz pieniedzy jeszcze dolozyc i ladnie zapakowac zeby jakos fajnie wygladalo.Moze macie jakis pomysl?
 
czesc dziewczynki :)

Karo to zalezy czy jestes chrzestna czy tylko gosciem ;-) moj mlody dostal pieniazka i moglam sama dobrac co malemu w danym momencie potrzeba...za nic nie przyjmowalam zabawek z dzwiekami, bo doprowadzaly mnie do szalu puszczane setki razy w ciagu godziny. Wiem ze moze sie to wydawac troche dziwne, ale jednak jest mnustwo fajnych zabawek ktore rodzica nie doprowadzaja do furii ;-) i ja np gdy ide w odwiedziny kupuje zabawki bezdzwiekowe ;-).
Mala Ksiezniczka ma zaraz urodzinki (22.10) wiem, ze boi sie panicznie stetoskopu wiec kupilismy jej zestaw malego lekarza ;-) zeby sie oswoila z tym :-), a ze sama wczoraj wybierala ktory jej sie najbardziej podoba no i trzeba bylo go zapakowac i schowac a wiecie jak juz sie dziecku cos pokaze i zabierze co moze sie dziac ewentualnie... kupilismy plasteline w balonie z namalowana buzka i ona byla zadowolona, a my uniknelismy krzyku, placzu itp.
Karo najlepiej o dodatek do kasy zapytac rodzicow ;-)

Nanu rewelacyjne wiesci bardzo sie ciesze i gratuluje z calego serduszka :-) dbaj o Was jak tylko sie da i unikaj stresu ;-) za rok bedziesz poddenerwowana na tyle, ze mozesz spokojnie sie azjatom odplacic, ale teraz daj im te satysfakcje ze wygrywaja bitwe ;-)
 
Nanuliko świetne wieści!!!

Ale zimno za oknem brrr u nas mrozik o poranku zaliczony, nieźle zmarzłam w drodze do przedszkola i wygłodniałam.:-)

Karo ja jutro ide na chrzciny do Franusia, synka mojej siostry, nie jestesmy chrzestnymi więc ja nie daję kasy. Kupiłam świetne zestawy ubranek naprawdę fajnej jakości plus pamiatka chrztu i tyle. Różnie bywa jedni kupuja zabawkę inni np mate taką edukacyjna ala kocyczek. Można tez coś związanego z wiara to zalezy od rodziców i pieniedzy które możesz na prezent przeznaczyć.:tak:



milego dzionka
 
reklama
Do góry