reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Myszko ja też lubię takie ranne budzenie, choć czasami marzę by się wyspać i obudzić samodzielnie ;-)

Magda okropny sen!!! Współczuję. Mam nadzieję, że szybko da o sobie zapomnieć!
 
reklama
witam sie po dlugiej nie obecnosci mam nadzieje ze chociaz troszke mnie kojarzycie:tak: naulika zauwazylam suwaczek ogromne gratulacje!!!!!!! myszka,gatto jak tam?
U mnie jakos leci chyba az za szybko czekam na @.Raczej klops w tym cyklu zresztą jak zawsze:-(ale ogolnie mam sie dobrze tylko ta jesienna pogoda daje mi znaki chodze ciagle i ziewam oczy same sie zamykaja,jak tak mam byc caly czas zamulona to ja dziekuje:-D
Pozdrawiam was wszystkie kochane:-):-)
 
Hej Kobietki dotarlam do domku wreszcie, nocowalam u mamy bo musiałam zająć sie psem pod mamy nieobecność;) Magda współczuję snu okropienstwo! U mnie pochmurno ale w miare cieplo,nie chciało mi sie gotować to poszliśmy z J na kebaba ależ sie najadlam:p plamie trochę na brazowo i kluje mnie po bokach...
Hejka Angel jasne ze kojarze fakt dawno Cie nie bylo witaj spowrotem no mam nadzieje se znow nie poznikasz &&& za dalsze staranka trzeba wierzyc w końcu nam wszystkim sie uda
 
Ostatnia edycja:
Zapominajko moj Tomek obudził sie dzisiaj o 5:eek:, nie weim co mu strzeliło

Na chwile wyszło słoneczko, od razu cieplej, ale teraz znowu pochmurnie. Zaraz muszę kompa oddać bo będą żużel oglądać.
Pozdrowienie dla wszystkich
 
ja popralam zjadlam obiadek i pospalam dobre 2,5 godz ;-) teraz jem ciasto i pije herbatke z owocow lesnych i zamierzam poogladac tv.
witaj Angel fajnie, ze wrocilas :-) u mnie dobrze powoli suwaczek do przodu :-) za 10 dni wizyta;-)
 
dzisiaj jakis ospaly dzien
tez chodze i przymulam chlopakow wyrzucilam na spacer a ja zostalam jakas bez energii jestem
ciagle boli mnie brzuch i mocno krwawie chyba przez to jestem oslabiona
szukalam informacji ale nigdzie nic nie pisze o takich krwawieniach miedzy cyklami
 
zanim ja sie dostane do lekarza to juz przestane krwawic
a zreszta mieszkam w holandii pewnie uslysze ze mam wziasc paracetamol albo mi znowu powie ze mam isc na fizjoterapie bo jestem zestresowana
 
reklama
Masakra z ta sluzba zdrowia u was sweetie...
A nie ma tam gdzies polskich lekarzy?

Pozdrawiam z drogi powrotnej,objedzona i rozleniwiona....
 
Do góry