reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Myszka dzięki za radę ale nie znoszę odgrzewanego w mikrofali :-( jak już muszę to zjem ale wolę coś na świeżo. I tak oto jutro będzie karkówka z warzywami pieczona we woreczku.We wtorek jestem umówiona z kumpelą więc wracając wejdę po męża do pracy i tam zjemy u chińczyka. W środę zrobię zapiekankę makaronową z serem, tylko sos podgotuję u brata. W czwartek będzie jakaś pizza a o piątku pomyślimy.
 
reklama
Witam dziewczynki porannie
ja pierwszy raz w zyciu wstalam w niedziele o 7 rano wyspana.Chyba caly tydzien wstawanie o 5 mi pomoglo.NO i wczoraj po calym tygodniu zaraz po pracy polozylam sie i jak sie obudzilam o 18 to M. mial juz okoszona trawe w ogrodku,powieszone ramki i juz zdjecia w srodku i przygotowany obiadek na dzisiaj.Coraz bardziej mnie rozpieszcza chociaz i tak za mnie bardzo duzo robi.No i tak o 22 wczoraj znowu padlam no i dzisiaj o 7 oczy jak kartofle.Za oknem swieci slonka,maz gotuje dalej obiadek,a ja pod kocem sobie siedze.
Milej niedzieli
 
Marta ja tez nie bardzo lubie z mikrofali, ale jak mus to mus;-)
W sumie mikrofale kupilam mlodemu do hotdogow, a przyda sie przy dziecku jako podgrzewacz i sterylizator tylko wklad dokupie i z glowy wydam z 10-15, a nie 35
Stad mikrofala w kuchni ;-)
Ja wszystko zamrozone rozmrazam na kuchni, chyba ze owoce i grzyby to w wodzie ;-)

Karo Twoj maz jest niemcem?
 
Dzień dobry kochane;
dziecię mi pospać nie dało. Iggy wpadł do sypialni i bawił się, że jestem jego lokomotywą. Hałasu narobił 10x więcej niż prawdziwy pociąg.

U nas dzisiaj takie zminisko, że słów szkoda. Marzy mi się złota jesień, a tu takie brzydactwo za oknem.
 
Myslalam, bo moj jest i jakby mu pozwolic zaglaskalby na smierc ;-)

Zapominajko ja uwielbiam jak dzieci tak budza, moj np potrafil mi swiecic latarka po oczach albo czegos szukal w moim nosie, balam tez autostrada dla autek:-D
 
to u nas chyba nie jest najgorzej bo słońca nie ma ale chmurki takie jasne i nie jest bardzo zimno. Rozebrałam pościel i wywaliłam na balkon- ale będzie rześka :) od tygodnia zbierałam się by ją przebrać ale wieczorem nigdy mi się nie chciało a dzisiaj będzie mus ubrać bo już rozebrana. Mój pobiegł do sklepu po bułeczki na śniadanie :)
 
reklama
Ja niestety nie mogłam zasnąć do 4 rano, a potem śniło mi się, że wciąż roniłam. To chyba psychika nie daje mi żyć, mija miesiąc od straty dzidziusia, okresu nie ma. Źle mi jakoś.
 
Do góry