reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
@aga_agi jestem podziębiona i trzymają nas jeszcze w szpitalu przez to. Bo mam gorączkę katar kaszel i dostaje antybiotyki dożylnio. Ale mały zdrowy i to najważniejsze. Badania przechodzi zawsze dobrze. Dzisiaj będzie miał U2.

@Marika92 hehehee piguły to tutaj już są zakochane w nim po uszy[emoji4][emoji4][emoji4]

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana co za porod jak z najgorszego koszmaru. Cale szczescie ze wszystko sie dobrze skonczylo. Zdrowka dla Was [emoji177]

[emoji173]walczyć o marzenia[emoji173]
 
@mfifi04 kochanie co u Ciebie??? Tak bardzo chciałabym żeby się Wam udało [emoji8]

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Hmm.. co mam ci napisac.. bede sie dzis rejstrowac do kliniki od in vitro. Chcemy od pryszlego roku zaczac cala procedure. Zbieramy kase. Boje sie naturalnie. Chce miec pewnosc ze dzidzius bedzie zdrowy. Jak u Ciebie? Jak maluszek??

[emoji173]walczyć o marzenia[emoji173]
 
Hmm.. co mam ci napisac.. bede sie dzis rejstrowac do kliniki od in vitro. Chcemy od pryszlego roku zaczac cala procedure. Zbieramy kase. Boje sie naturalnie. Chce miec pewnosc ze dzidzius bedzie zdrowy. Jak u Ciebie? Jak maluszek??

[emoji173]walczyć o marzenia[emoji173]
Trzymamy wszystkie kciuki!!! :) moja znajoma też tak zrobiła i obecnie jest w 12 tc i wszystko dobrze :) maluszek się rozwija.. A wcześniej traciła ciążę dość szybko... Powodzenia!!! Zbierajcie pieniążki i do dzieła :)

p19u3e3kn69xsy6d.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
Trzymamy wszystkie kciuki!!! :) moja znajoma też tak zrobiła i obecnie jest w 12 tc i wszystko dobrze :) maluszek się rozwija.. A wcześniej traciła ciążę dość szybko... Powodzenia!!! Zbierajcie pieniążki i do dzieła :)

p19u3e3kn69xsy6d.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
Lepiej mow co u Ciebie? Jak syneczek?

[emoji173]walczyć o marzenia[emoji173]
 
Witam. Poronilam 26stycznia tego roku. Byl to ponad 5 tydz ciazy. Poronilam samoistnie . Kiedy mogę sie spodziewać miesiączki?. Jest to 33 dzien od dnia poronienia a cykle mam od 28 do max 31dni. Nie ukrywam ze lekarz pozwolil nam sie odrazu starać i tak tez z mezem zrobilismy. Pozdrawiam :).
Ja przed poronieniem miałam cykle co 28 dni. Okres dostałam po ok 60 dniach od poronienia, ale bardzo długo krwawiłam i moja gim powiedziała, że dlatego. Ile Ty krwawiłas?
 
Hmm.. co mam ci napisac.. bede sie dzis rejstrowac do kliniki od in vitro. Chcemy od pryszlego roku zaczac cala procedure. Zbieramy kase. Boje sie naturalnie. Chce miec pewnosc ze dzidzius bedzie zdrowy. Jak u Ciebie? Jak maluszek??

[emoji173]walczyć o marzenia[emoji173]
Rozumiem Wasze obawy i podziwiam za spokój i opanowanie,a decyzję o in vitro popieram w 100% :) zebranie kasy też nie jest łatwe,ale wiem że sobie poradzicie :) Jesteś wielka i życzę żeby szybko udało się mieć dzidziusia [emoji8]

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Rozumiem Wasze obawy i podziwiam za spokój i opanowanie,a decyzję o in vitro popieram w 100% :) zebranie kasy też nie jest łatwe,ale wiem że sobie poradzicie :) Jesteś wielka i życzę żeby szybko udało się mieć dzidziusia [emoji8]

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Chcemy maly kredyt dodatkowo wziac ale jeszcze zobaczymy. Jak narazie biore nadgodziny zawsze troche kasy wpadnie dodatkowej.
Jestem mloda i mam jeszcze czasu duzo. Opanowana?ja? Wlasnie panikara jestem heh.
Jak Hania??

[emoji173]walczyć o marzenia[emoji173]
 
Do góry