reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

@kropkikreski4 witaj, zapraszamy... tu każda z nas doskonale wie co przeżywasz i rozumie... ale jak można zauważyć marzenia się spełniają, niektórym szybciej inne muszą dłużej poczekać ale finał jest szczęśliwy [emoji5]
Pieknie powiedziane [emoji5] tego szczęśliwego zakończenia starań nam wszystkim tutaj życzę :)

Napisane na MI 4LTE w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny co tu tak cicho?Co tam u Was jak mija niedziela?

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Myślę że to przez weekend :) każda rodzinkę odwiedza :) dama za chwilę wybieram się do rodziców :) udanej niedzieli :-)

p19u3e3kfciy75fg.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
Dziewczyny co tu tak cicho?Co tam u Was jak mija niedziela?

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ja odpoczywam :) cieki tydzien mialam w pracy. Wieczorem czekam na tesciow. Troche ogarnelam mieszkanie. Zaraz obiad... a ty jak tam??
@DorciaMamaOlka jak mamuska sie czujesz??
@AnetaManiak jestes nastepna :)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja odpoczywam :) cieki tydzien mialam w pracy. Wieczorem czekam na tesciow. Troche ogarnelam mieszkanie. Zaraz obiad... a ty jak tam??
@DorciaMamaOlka jak mamuska sie czujesz??
@AnetaManiak jestes nastepna :)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Ah zazdroszczę Dorci, że jest już po. A wczoraj urodziła się pierwsza nasza "marcóweczka" na fb[emoji4][emoji4][emoji4]
Ja z jednej strony chciałabym być już po wszystkim, a z drugiej jakoś czuję, że mały jest bezpieczniejszy u Mnie w brzuszku. Takie jakieś myśli dziwne nadchodzą na koniec ciąży

A Ty jak tam który dc?

Do dzieła dziewczyny bo jeszcze nikt nie przejął brzuszka po Xseni no i teraz po Droci też do przejęcia [emoji4][emoji4][emoji4]

A my byliśmy wczoraj na 25 rocznicy ślubu u znajomych. Fajnie było. Parę godzin wysiedziałam, ale małemu się chyba nie podobało. Cały czas wiercił się. Jak wróciliśmy to miałam w środku wszystko poobijane i do tego nogi spuchnięte jak baniaki[emoji21][emoji21][emoji21]
No ale nie chciałam przyjechać najeść się i wracać. Bo jakby to wyglądało.
A była tam taka śliczna 3 miesięczna dziewczynka. Ah jaki słodziak [emoji7][emoji7]


Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@AnetaManiak jeszcze chwila i bedziesz miala swojego slodziaka :) pogubilam sie w moich dniach heh w kazdym razie termin @ za tydzien :)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@AnetaManiak jeszcze chwila i bedziesz miala swojego slodziaka :) pogubilam sie w moich dniach heh w kazdym razie termin @ za tydzien :)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
To trzymam mocno mocno kciuki. Masz dobrego lekarza. Jesteś obstawiona lekami toć teraz musi być dobrze!!!

@xxEwelaxx a Ty na jakim etapie jesteś? Z tego co kojarzę to zbliżał się termin @???

A w ogóle jakieś plany? Bo to ostatnia niedziela karnawału czyż nie[emoji6]

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam dzisiaj według kalendarzyka termin okresu, ale on przychodzi kiedy chce więc myślę że jutro przyjdzie.
Narazie testów nie robię, zrobiłam 2 dni temu czułości 25 po południu i był biały chciałam sprawdzić czy zastrzyk się utrzymuje zapomialam o nim i zostawiłam w łazience po godzinie tam byłam i była kreska jasna ale myślę że że względu na to że długo leżał. A tak w skrócie czuje że okres przyjdzie. Dzisiaj 29 dc. I niestety na noc do pracy.

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry