reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
@justys0702 @jagoda87 czyli jestesmy 4 :-) brzuszki sie zwalniaja wiec czas na nas :)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja chetnie przyjme ten brzuszek[emoji4]

iv09zbmhdpxevirr.png
 
Chyba 2:) jak u Ciebie? Ja mam dzis 5 dpo

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja 3 dni do okresu ale czuje że przyjdzie byłam w aptece po witaminy kupiłam test i teraz zrobiłam ale tylko po to żeby sprawdzić czy zastrzyk się jeszcze utrzymuje dziś 13 dni od zastrzyku no i biel więc już zastrzyku nie ma :)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
O 13.30 przyszła na świat Haniawaga 3 kilogramy i 54 cm.Oksy pidlaczyli przed 11.00 także poszło mi raz dwa

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje [emoji323] dużo zdrówka dla maluszka i mamy :*

p19u3e3kdy9sfk73.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
O 13.30 przyszła na świat Haniawaga 3 kilogramy i 54 cm.Oksy pidlaczyli przed 11.00 także poszło mi raz dwa

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
No Kochana Gratulacje [emoji7][emoji7][emoji7]
To Ci szybko poszło. Tylko pozazdrościć. A widzisz wczoraj tak się już stresowałaś, że nic się nie dzieje, a pisałam, że do weekendu będziecie w czwórkę [emoji7][emoji7][emoji7]
Jeszcze raz Gratulacje. Odpoczywaj, a Hania niech rośnie zdrowo i da mamusi odpocząć [emoji8][emoji8][emoji8]
Buziaki dla Was od e-cioci[emoji8][emoji8][emoji8]

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O 13.30 przyszła na świat Haniawaga 3 kilogramy i 54 cm.Oksy pidlaczyli przed 11.00 także poszło mi raz dwa

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Dużo zdrówka dla Was [emoji2] Gratuluję z całego serca [emoji8]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry