reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

To prawda ten wątek daje dużo siły i wsparcia ja codziennie tu zaglądam może mało się odzywam ale czytam was, zawsze dostawałam tu dużo wsparcia i energii :)
Zostało 8 dni do @ a już mnie brzuch u dołu pobolewa nie wierzę jakis nadzieji po tym zastrzyku..

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ewelina to jeszcze o niczym nie przesądza mnie w ciąży tydzień przed @ bolał tak i chyba do 3 miesiąca później.Jest nadzieja póki nie ma @.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ewela Alunia dobrze pisze, wiem, że pewnie nie chcesz się nastawiać ale ból "okresowy" nie jest w stanie przewidzieć co tam w srodku naprawdę się dzieje ☺
 
@alunia87 @aga_agi wiem dziewczyny że macie rację :) ja chyba straciłam nadzieję i staram się już tak nie nakręcić trzeba czekać :)

A co tam u Was jak mija sobota ?
Ja mam dzisiaj wolne byłam u rodziców przyjechała babcia i pół dnia spędziłam z nią w kuchni paczki i inne pyszne rzeczy były dziś robione :) A dupka rośnie :)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@alunia87 @aga_agi wiem dziewczyny że macie rację :) ja chyba straciłam nadzieję i staram się już tak nie nakręcić trzeba czekać :)

A co tam u Was jak mija sobota ?
Ja mam dzisiaj wolne byłam u rodziców przyjechała babcia i pół dnia spędziłam z nią w kuchni paczki i inne pyszne rzeczy były dziś robione :) A dupka rośnie :)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Hej
Wlasnie wrocilam z pracy. Moj obiadek juz robi. Rybke [emoji1] potem spacerek z psem.
Nie moge sie doczekac tlustego czwartku. Najem sie paczkow <3 wtedy inaczej smakuja

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@xxEwelaxx zjadła bym pączki [emoji47][emoji45][emoji44][emoji43].Ja dziś standardowo sprzątanie, pranie i gotowanie,a później pójdziemy z mężem na spacer z psem.Zimno dziś u nas i pogoda do niczego nie zachęca.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie akurat pogoda jak na wiosne by sie zapowiadalo :-)
Dziewczyny mowcie co u Was?? U mnie chyba 11 dc. Starania sa. Wszystko na luzie. Staramy sie zdrowo odzywiac :) moj schudl juz 8 kg:) cale szczescie moja waga stoi w miejscu

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie akurat pogoda jak na wiosne by sie zapowiadalo :-)
Dziewczyny mowcie co u Was?? U mnie chyba 11 dc. Starania sa. Wszystko na luzie. Staramy sie zdrowo odzywiac :) moj schudl juz 8 kg:) cale szczescie moja waga stoi w miejscu

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
U nas nie pada ale się pochmurno. Zastanawiałam się czy nie zacząć się odchudzac, może to przez dietę nam się nie udaje już wszystko wymyślam nie jestem gruba ale przytylam przez jakiś rok parę kg nie dużo ale jednak..
U mnie 22 dc :)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U nas nie pada ale się pochmurno. Zastanawiałam się czy nie zacząć się odchudzac, może to przez dietę nam się nie udaje już wszystko wymyślam nie jestem gruba ale przytylam przez jakiś rok parę kg nie dużo ale jednak..
U mnie 22 dc :)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Zdrowe odzywianie wyjdzie tylko na dobre :-)
1517668362-ed4644535166ba31-aaaaaa.jpeg

Moj wczorajszy obiad :) zawsze lubialam duzo sosu teraz bez ale idzie sie przyzwyczaic :)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry