reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Będziesz :) pierwszy poród to nie takie hop siup [emoji14] ( ale cię pocieszam co?) Nie no oczywiście liczę,ze pójdzie szybko i gładko :) czy Ty będziesz mieć cc?

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie no mam nadzieję, że cc Mnie ominie. Dzisiaj na ctg miałam kilka krótkich skurczy dochodziły do 40 nawet. Ale szczerze to jakoś mocno ich nie czułam.
A Tobie już niewiele zostało 12dni??? I zobacz synka rodziłaś przed terminem, a córcia coś się nie spieszy[emoji6][emoji4]a mówią, że to dziewczynki lubią się spieszyć.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
hey dziewczyny...jestem
tutaj nowa i chcialam pogadac
jestem po wielu poronieniach w tym po baaardzo poznej stracie. Mam tez jedno zyjace dziecko blisko 5letnie. Staramy sie o drugie a ja juz padam na pysk, jestem tak tym wszystkim zmeczona, ostatni rok okropnie mnie sponiewieral.... po stracie zaawansowanej ciazy czuje taka pustke nie do opisania. Potrzebuje dziecka aby choc w jakims stopniu ja wypelnic a tu ciaza biochemiczna za ciaza biochemiczna. Mam problemy immunologiczne.
Przytulam kazda z osobna bo wiem jak ciezko jest przejsc przez strate i ciagle przegrywac z nieplodnoscia.
Witam. I przykro Mi, że i Ciebie to spotkało i na dodatek niejednokrotnie. Pisz wszystko co Ci na sercu leży. My postaramy się pomóc. Jak to tylko będzie możliwe. Opowiedz coś więcej. Jakie badania masz za sobą i jak długo już takie nieszczęście ciągnie się za Tobą. Przytulam mocno i Światełko dla Twojego Aniołka[emoji8][emoji8][emoji8]

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
hey dziewczyny...jestem
tutaj nowa i chcialam pogadac
jestem po wielu poronieniach w tym po baaardzo poznej stracie. Mam tez jedno zyjace dziecko blisko 5letnie. Staramy sie o drugie a ja juz padam na pysk, jestem tak tym wszystkim zmeczona, ostatni rok okropnie mnie sponiewieral.... po stracie zaawansowanej ciazy czuje taka pustke nie do opisania. Potrzebuje dziecka aby choc w jakims stopniu ja wypelnic a tu ciaza biochemiczna za ciaza biochemiczna. Mam problemy immunologiczne.
Przytulam kazda z osobna bo wiem jak ciezko jest przejsc przez strate i ciagle przegrywac z nieplodnoscia.
Hej :) przykro mi bardzo :( kochana jest wątek poronienia nawykowe i tam dziewczyny znają się na immunologii :) w razie co odpowiedzą na Twoje pytania :) ale oczywiście zostań też z nami :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie no mam nadzieję, że cc Mnie ominie. Dzisiaj na ctg miałam kilka krótkich skurczy dochodziły do 40 nawet. Ale szczerze to jakoś mocno ich nie czułam.
A Tobie już niewiele zostało 12dni??? I zobacz synka rodziłaś przed terminem, a córcia coś się nie spieszy[emoji6][emoji4]a mówią, że to dziewczynki lubią się spieszyć.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
A widzisz jaka ironia losu :) Hania siedzi sobie w najlepsze :D

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Też widziałam, że są. Te grupy są zamknięte. Więc napewno jakby co nikt nic ze znajomych nie przeczyta[emoji6]

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Z jednej strony dobrze ze nikt nie przeczyta:)
Bardzo mi szkoda tego watku. Nic sie ostatnio tu nie dzieje :/

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry