reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Już po ciąży : ( beta spadła do 2.74 siedzę i płacze : ( co ja mam robić : (

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Bardzo mi przykro kochana :(

p19u3e3kjoeq8h9b.png

27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
reklama
Tak byliśmy i w tej klinice dostałam zastrzyk u wlasnie po tym sie udało. Ja już nie wiem co robić

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
No tal pisałaś teraz Mi się przypomniało. No nie wiem według Mnie to jest ciąża biochemia ale musisz iść do lekarza. W środę masz umówioną wizytę? Ale w klinice czy u jakiegoś gina? Bo Ja bym poszła z tymi wszystkimi wynikami bety do kliniki i tam bym już chodziła

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No tal pisałaś teraz Mi się przypomniało. No nie wiem według Mnie to jest ciąża biochemia ale musisz iść do lekarza. W środę masz umówioną wizytę? Ale w klinice czy u jakiegoś gina? Bo Ja bym poszła z tymi wszystkimi wynikami bety do kliniki i tam bym już chodziła

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziś idę do lekarza swojego tutaj w moim mieście muszę sie dowiedzieć czy przestać brać te leki brzuch u dolu boli, a później jak dostanę okresbede jeździła do tej kiliki

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziś idę do lekarza swojego tutaj w moim mieście muszę sie dowiedzieć czy przestać brać te leki brzuch u dolu boli, a później jak dostanę okresbede jeździła do tej kiliki

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Strasznie mi przykro.
Rak slow, ktore moglyby Cie pocieszyc.
Moze jedz do tej kliniki. Po zastrzyku od razu sie udalo. Oni beda wiedziec co dalej robic.

iv09zbmhlcesvvs1.png
 
Co ja mam robić? Iść do lekarza?

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Nie odstaw luteine i dophustan i powinno samo wrócić do normy.Kurde cholernie mi przykro juz drugi miesiąc u ciebie takie zawirowania.Niby leczenie zaczyna działać i klops.Jakis problem z implantacja czy co.Trzymaj się kochana jeszcze,po burzy wyjdzie słońce.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie odstaw luteine i dophustan i powinno samo wrócić do normy.Kurde cholernie mi przykro juz drugi miesiąc u ciebie takie zawirowania.Niby leczenie zaczyna działać i klops.Jakis problem z implantacja czy co.Trzymaj się kochana jeszcze,po burzy wyjdzie słońce.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
Umówiłam się na 14 do lekarza

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie Mi się też wydaje tak jak Alunia pisze, że po prostu będziesz musiała brać jak to dziewczyny piszą żelazny zestaw. Może być problem z implantacją, może twój organizm odrzuca jajeczko traktuje je jak wroga. Wiesz, że różne przypadki tutaj po dziewczynach chodziły. Ale też dobrze wiesz, że są na to leki. Tylko trzeba wierzyć i wytrwać w tym wszystkim. Masz męża który Ciebie wspiera i cierpi razem z Tobą. Spróbuj być dla niego silna[emoji8][emoji8][emoji8]

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry