reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

@Millo Ja to już mam trzy terminy[emoji12][emoji12][emoji12] ale z @ wychodzi 28 luty[emoji6][emoji6][emoji6]chociaż lekarze mówią, że raczej będzie szybciej rozwiązanie[emoji4][emoji4][emoji4]no zobaczymy. A jak tam u Was? Jak córcia?

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Właśnie siedzę w kolejce na pobranie bety i umieram ze strachu. Bo lekarz mówił że 2000 to może byc ciąża pozamaciczna i ze że powinno być 1800 a jak liczyłam na kalkulatowrze to powinno być najmniej 2200 zeby się zgadzała z poprzednią. Szaleje już i tego kompletnie nie rozumiem

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Tak jak Aneta Ci wcześniej napisała tak i Ja Ci napisze. Wszystko zmienia się z dnia na dzień. Tylko niepotrzebnie stresujesz siebie i fasolke. A tego Twojego lekarza to bym kurna za ucho wytarmosiła!!! Nie sugerowałabym się kompletnie tym co mówi. Masz możliwość to idź do innego lekarza. Bo ten to kurna jeszcze Ciebie nam tutaj do "grobu" z tych nerwów wpędzi.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@××Ewela×× nie bardzo rozumiem dlaczego dla lekarza wynik hcg 1800 jest ok a 2000 już mu wskazuje na cp... Przecież tu nawet jeden dzień może zrobić różnicę o 200, 300 czy nawet 500 jednostek! Ciąża pozamaciczna daje objawy, i to nie są lekkie bóle tylko zwijasz się z bólu, skąd to podejrzenie?... Wierzę, że wszystko będzie dobrze. Skoro ostatnią @ miałaś na początku listopada to jest to bardzo wczesna ciąża, mój lekarz zawsze mówił że na pierwsze usg najlepiej się umówić dobre 2 tyg po terminie @ a nawet wtedy czasem jeszcze nie widać serduszka. W tak wczesnej ciąży każdy jeden dzień robi ogromną różnicę, dziś nie widać nic, jutro może być nawet już serduszko. Wiele też zależy od jakości sprzętu do usg. Spróbuj się nie denerwować, choć wiem jakie to trudne. Na pewno wszystko będzie dobrze!
 
Już po ciąży : ( beta spadła do 2.74 siedzę i płacze : ( co ja mam robić : (

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
O nie[emoji24][emoji24][emoji24]
Kurna no biedna. Tulę mocno do serduszka!! Kurna no myślałam, że będzie wszystko dobrze. Kochana trzymaj się mocno! Nie trać nadzieji

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lepiej tak. Bo bierzesz leki i musisz się dowiedzieć czy je odstawić czy jak teraz z nimi

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Jestem załamana myślałam że wkoncu się udało ze i do mnie się uśmiechnęło szczęście :( jestem na zwolnieniu bo nie chcialam dzwigac mam pracę na stacji benzynowej teraz zmieniamy nazwę jest dużo roboty poszłam na zwolnienie bo się bałam dziewczyny źle bo święta itp zwolnienie mam do 28 wrócę i znowu się zacznie dokuczanie :( co ja mam robić jestem w totalnej rozsypce Mąż też :(

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem załamana myślałam że wkoncu się udało ze i do mnie się uśmiechnęło szczęście :( jestem na zwolnieniu bo nie chcialam dzwigac mam pracę na stacji benzynowej teraz zmieniamy nazwę jest dużo roboty poszłam na zwolnienie bo się bałam dziewczyny źle bo święta itp zwolnienie mam do 28 wrócę i znowu się zacznie dokuczanie :( co ja mam robić jestem w totalnej rozsypce Mąż też :(

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Nie wiem dosłownie co Ci napisać. Po prostu brak Mi słów. Bardzo Mi przykro, że Ciebie to spotkało i to właśnie na dodatek teraz przed samymi świętami. Podejrzewam, że to bardziej ciąża biochemiczna, ale wiem, że to nie umniejszy Twojego cierpienia. Kochana walczcie dalej. Byliście w tej klinice w końcu?

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie wiem dosłownie co Ci napisać. Po prostu brak Mi słów. Bardzo Mi przykro, że Ciebie to spotkało i to właśnie na dodatek teraz przed samymi świętami. Podejrzewam, że to bardziej ciąża biochemiczna, ale wiem, że to nie umniejszy Twojego cierpienia. Kochana walczcie dalej. Byliście w tej klinice w końcu?

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak byliśmy i w tej klinice dostałam zastrzyk u wlasnie po tym sie udało. Ja już nie wiem co robić

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry