reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

@Ewela tak mi przykrokochana brakuje słów zeby cię pocieszyć wlasciwie to nie ma takich słów ... Musisz wrocic do kliniki i wszystko zacząć od nowa. ..wiem ze to trudne ale jedyne pocieszenie ze to nie ciaza pozamaciczna tak jak to bylo u mnie miesiac po poronieniu beta rosła nie wiadomo skąd. .. Kochana tule cie mocno i wspierajcie się razem z mężem
 
reklama
@Ewela [emoji24][emoji24][emoji24] nie wiem jak Cię pocieszyć rybko :( to wszystko jest niesprawiedliwe :( odstaw leki i poczekaj na krwawienie :( i koniecznie jeszcze raz do kliniki :( może wejdź,na forum o poronieniach nawykowych bo tam są dziewczyny które wszystko dokładnie Ci powiedzą

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Już po lekarzu powiedział że ciąża pozamaciczna mam ostawic leki i czekać na okres. Po okresie można się starać. Mam dosc siedzę i płacze nie wiem co robić dozwnilam do pracy mają mi cofnąć zwolnienie i mam wrócić i w święta pracować jak mialam. Narobilam zamieszania ale musiałam wziąść wcześnie zwolnienie bo bym sobie nie podarowała

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
O to chodzi ja dostałam zwolnienie na 3 tygodnie a 3 dni po wypisaniu zwolnienia poroniłam i normalnie miałam wykorzystane te zwolnienie jeszcze potem następne dostałam..
 
Ale ze sa święta i przez mnie kierowniczka musi pracować a ze ja jestem zdolna do pracy to mogę bo nie miałam zabiegu itp

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale ze sa święta i przez mnie kierowniczka musi pracować a ze ja jestem zdolna do pracy to mogę bo nie miałam zabiegu itp

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
I co z tego,że nie miałaś zabiegu.Niech popracuje nic jej się nie stanie.Masakra patrze,ze wszędzie tak,aby że tylko wykończyć się dla nich i żadnego współczucia....
 
reklama
Jej problem jak nie ma kogo dać na zmianę i musi pracować. A tobie l4 się należy. Co z tego że nie miałaś zabiegu. Możesz krwawic, dużo mocniej niż przy @, może cię boleć brzuch, czy cokolwiek innego. I to nie jest jej sprawa. A pracodawca nie ma prawa cofnąć ci l4, bo niby na jakiej podstawie??
 
Do góry