reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Dobrze myślę,że dni płodne wracają jak już poziom bhcg jest 0?
Nie odpuszczaj. Bedzie dobrze.
Tak mi sie wydaje, ze dopiero wtedy wraca plodnosc. Ale pewnosci nie mam.

iv09zbmhlcesvvs1.png
 
Wątpię....Odpuszczam już....Idę chyba beczeć
Ewelina no coś ty! Nie odpuszczaj - tzn to jest w sumie jakaś metoda [emoji14] ja jak odpuściłam wtedy zobaczyłam magiczne [||] hehe więc może odpuść, po prostu się kochacie i wtedy się uda :) tylko troszkę więcej pozytywnego nastawienia! :*

27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
Dziękuję kochane za Wasze wiadomości ;-)
obiecałam że opiszę swoją historię, ale tak na prawdę nie wiem nawet od czego zacząć.
Wszystkie badania u ciąży były prawidłowe, nic nie wskazywało na horror który był przed Nami.W poprzedniej wiadomości wstawiłam link do wątku gdzie są zdjęcia badań.

Dziś rozmawiałam z swoim obecnym ginekologiem, jest ordynatorem w naszym szpitalu wojewódzkim. Widzę,że ma ogromną wiedzę, ale zastanawia mnie jego podejście do mojej sytuacji.

Zna moja historię, wie co przeszliśmy. Właściwie to jego decyzje co do leczenia infekcji doprowadziły do ich wyeliminowania.
Ale On wychodzi z założenia, że mój przedwczesny poród spowodowany był infekcją wewnątrzmaciczną ( e coli) i twierdzi, że powinnam zajść spokojnie w drugą ciążę i czekać na rozwój wypadków, nie każe tez mi szaleć z badaniami
A Ja mam milion pytań
Bo skąd on wie że najpierw była infekcja, przecież mogło być tak, że najpierw "puściła" szyjka i dopiero weszła bakteria.
i skąd wiadomo że nie zarażę bakterią drugiego dziecka.
Neonatolog zajmująca się Kornelką otwarcie powiedziała że leukomelacje okołokomorowe były spowodowane infekcją. ;-(
Ehhh oszaleję przez ten mętlik w głowie.
 
Inezka dziękuję Ci bardzo, zaczekam na wyniki biopsji jeszcze tydzień nam został i w razie potrzeby będę się z tobą kontaktowała na pewno. Dziękuję za słowa otuchy, bardzo dużo dla mnie znaczą :* buziaczki dla wszystkich :*
 
Super wiadomości
Cześć Lenka co tam u Ciebie jak się czujesz ,ile jeszcze Ci zostało żeby wziąć w ramiona swojego skarba [emoji7][emoji4]
My już jesteśmy razem , synek jest cudowny a ja jestem przeszczęśliwa że go mamy [emoji7][emoji8][emoji16][emoji38]
Za Was trzymam bardzo mocno kciuki [emoji3][emoji110][emoji110]

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam serdecznie :*
Nie było mnie z wami aż 2 dni :) dostałam w pracy nowe wyzwanie opracowania budżetu na dofinansowanie dla szkoły na prawie 3 mln i siedzę jak ten buc po nocach, zasypiajac po 3 razy, no ale z drugiej strony szkoda aby taka kasa przeszła kolo nosa.
Dziś się zresetuje bo M mnie zaprosił na bal harutatywny bo zbieraja na chorego na raka kolegę wiec mam zamiar trochę pobawić.

Nie odniosę się do tego co pisalyscie ale pamiętam o was cały czas ♡
Jeśli nie gratulowalam nowozafasolkowanym to mocno wam kibicuję i czekam z niecierpliwością na nowe bobaski i skutki leczenia ♡♡♡
 
Do góry