reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Moje też średnio działają nazywają się valused, napisałaś Łukasz a to mój mąż i tak myślę o co caman ha.
To prawda pogoda jest odbijająca. Ja też mam dość wszystkiego.. 3maj się kochana

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Przepraszam chciałam napisać łykasz; ) potem chciałam poprawic i slownik znowu zmienil, a co do tabletek to mam te same niby z polecenia ale nic nie pomagają.jakiś pomysł na poprawę humoru?
 
reklama
Hej dawno sie nie odzywalam ale witam wszystkie nowe dziewczyny ;)
@Ewela chyba nie ma nic na poprawe humoru oprocz upragnionych dwóch kresek. ..
U mnie tez kiepsko z humorem i samopoczuciem [emoji19]duzo sie dzialo w tym miesiacu byla nadzieja i chyba raczej nic z tego ...oczywiscie podwojna dawka clo potem monitoring byla ogromna nadzieja w prawym jajniku i endometrium piekne a w czwartek (12.10)dostalam zastrzyk ovitrele na pęknięcie wiadomo starania przez kilka dni pod rząd i cholera wczoraj zapalenie pęcherza i czuje ze się nie udalo [emoji36]chce mi sie wyć .... Czuje się bezsilna ...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dawno sie nie odzywalam ale witam wszystkie nowe dziewczyny ;)
@Ewela chyba nie ma nic na poprawe humoru oprocz upragnionych dwóch kresek. ..
U mnie tez kiepsko z humorem i samopoczuciem [emoji19]duzo sie dzialo w tym miesiacu byla nadzieja i chyba raczej nic z tego ...oczywiscie podwojna dawka clo potem monitoring byla ogromna nadzieja w prawym jajniku i endometrium piekne a w czwartek (12.10)dostalam zastrzyk ovitrele na pęknięcie wiadomo starania przez kilka dni pod rząd i cholera wczoraj zapalenie pęcherza i czuje ze się nie udalo [emoji36]chce mi sie wyć .... Czuje się bezsilna ...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
A może ze zapalenie pecherza to jakiś znam ze jednak się udało.. poczekaj jeszcze spokojnie, bierzesz jakieś tabletki na te zapalenie ?
Trzymam mocno za Ciebie kciuki. To prawda tylko dwie kreski mogą nam poprawic humor.. Jeszcze ta pogoda, jesień mi nie służy

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Ewela wzielam wczoraj furagine ale musialam cos łyknąć bo ból był niesamowity co prawda do terminu @ jeszcze cztery dni bo ostatnio mam dlugie cykle ale raczej się nie łudze ze coś się udało a tak bardzo wierzyłam. ...
Moze to okropne co teraz napisze ale w srode dzien przed zastrzykiem byl pogrzeb mojego tescia i ja na tym pogrzebie modliłam sie do Boga że skoro zabrał jego to niech da nam" promyczek "na ktory tak dlugo czekamy....

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Ewela wzielam wczoraj furagine ale musialam cos łyknąć bo ból był niesamowity co prawda do terminu @ jeszcze cztery dni bo ostatnio mam dlugie cykle ale raczej się nie łudze ze coś się udało a tak bardzo wierzyłam. ...
Moze to okropne co teraz napisze ale w srode dzien przed zastrzykiem byl pogrzeb mojego tescia i ja na tym pogrzebie modliłam sie do Boga że skoro zabrał jego to niech da nam" promyczek "na ktory tak dlugo czekamy....

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
To nie jest okropne, zawsze można modlić się do Boga. Bardzo mi przykro z powodu teścia.
Może narazie jeśli ból ustal staraj się nic nie brać, wrazie co. Rozumiem że mialas nadzieję też zawsze po zastrzyku się łudziłam. Wierzę ze Ci się uda już niedługo termin @ może nie przyjdzie, ja mam za 8 dni termin, jesteśmy w osobnej sytuacji ale ja w tym cyklu nie miałam stymulacji

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@inezka znam kilka takich przykładów, że para która długo starała się o dziecko nagle po śmierci kogoś bliskiego zachodzi. Co prawda mój dziadek zmarł jak byłam już w ciąży ale Dominika urodziła się dokładnie w dziadka urodziny. Chociaż termin się różnił. Coś musi w tym być!
 
Dziewczyny co sądzicie??? 24dc test ciążowy pozytywny.. Nakręciłam się. Od pt do Nd bolał mnie jajnik a teraz mam gorączkę.. Nie wiem co myśleć
1508936754-4ff873706fc72a78-aaaaaa.jpeg


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
Hej dziewczyny dlugo sie nie odzywalam ale dopadly mnie klopoty zdrowotne po poronieniu. Przez 2 miesiace krwawilam i czulam sie fatalnie. Biegalismy caly czas na sprawdzenie do gina i juz bylam tak wykonczona ze na nic oprocz pracy nie mialam sily. Dzieki Bogu teraz juz dobrze wyszlam z tego. Czuje sie fizycznie dobrze a psychicznie tak sobie bo zaczelismy upragnione starania. Wiem dopiero pierwszy miesiac ale dostalam @ wiec jest mi smutno. Ja wiem ze to dopiero poczatek ale wiecie same nadzieja to cos co jest silniejsze od zdrowego rozsadku. Co u was slychac? Jak tam przyszle mamy? Czy komus sie juz udalo? Napiszcie jakies dobre wiadomosci :):):)
 
reklama
Dziewczyny co sądzicie??? 24dc test ciążowy pozytywny.. Nakręciłam się. Od pt do Nd bolał mnie jajnik a teraz mam gorączkę.. Nie wiem co myśleć
1508936754-4ff873706fc72a78-aaaaaa.jpeg


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
Brawo[emoji2][emoji2][emoji2][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry