reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Myślę że wam się udało :) Z mojego doświadczenia jak robilam testy i nie było ciąży to nigdy nawet bladziutkiej kreski nie miałam - zawsze tylko jedna kreseczka. A jak już była ta druga to była ciąża. Trzymam kciuki i czekam na potwierdzenie tej pięknej wiadomości :)
Dziewczyny co sądzicie??? 24dc test ciążowy pozytywny.. Nakręciłam się. Od pt do Nd bolał mnie jajnik a teraz mam gorączkę.. Nie wiem co myśleć
1508936754-4ff873706fc72a78-aaaaaa.jpeg


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
Rybka u mnie wszystko ok :) zaczynam 24tc :) czuje się nawet dobrze,chociaż ostatnio złapał mnie wirus jakiś :( co u Ciebie? Pisz mi szybko :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Owu na dniach. Mamy sie starac intensywnie. Od poniedzialku zaczynam dupka. Mysle ze jest jakis cien nadziei.
Polowa za Wami. Jakies zdjecie podrzucisz? Musze oko nacieszyc:) przypomnij mi zastrzyki bierzesz??

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Owu na dniach. Mamy sie starac intensywnie. Od poniedzialku zaczynam dupka. Mysle ze jest jakis cien nadziei.
Polowa za Wami. Jakies zdjecie podrzucisz? Musze oko nacieszyc:) przypomnij mi zastrzyki bierzesz??

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
No to trzymam kciuki :) kochana cały czas,aż do końca będę brać zastrzyki :) już się do nich przyzwyczaiłam :D teraz robię w udo,bo na brzuchu same zrosty i siniaki ...a to ja 4 tygodnie temu
1508943301-d5c3e71b32f0efac-aaaaaa.jpeg
i Hania na polowkowych zakryla się,ze hej :)
1508943336-463c958aa8167a4b-aaaaaa.jpeg


Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No to trzymam kciuki :) kochana cały czas,aż do końca będę brać zastrzyki :) już się do nich przyzwyczaiłam :D teraz robię w udo,bo na brzuchu same zrosty i siniaki ...a to ja 4 tygodnie temu
1508943301-d5c3e71b32f0efac-aaaaaa.jpeg
i Hania na polowkowych zakryla się,ze hej :)
1508943336-463c958aa8167a4b-aaaaaa.jpeg


Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Bierzesz clexane czy zamiennik? Ja neoparin. Bylam dzis w aptece i az sie przerazilam. Gin zle wypisala recepte. Na 100 %. Musialam zaplacic 160 zl za zastrzyki. Niestety gin nie bedzie chyba przez 2 tyg. A inny ma problem aby wypisac inna recepte. Masz piekny brzuszek [emoji813]️ wyprawke juz robisz?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry