reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

witajcie w czerwcu poronilam w 5 tc dlugo nie moglam sie pozbierac mialam zajoba po miesiacu stwierdzialam ze nie bede świrowac i zylam normalnie jak przed i wlasnie dzisiaj sie dowiedzialam ze jestem w ciazy wiec dziewczyny dla kazdej jest nadzieja kciuki za wszystkie starajace sie przyszle mamuski
 
reklama
Cześć dziewczyny :) widzę nowe osoby, miło Was poznać szkoda że w takich okolicznościach, ale w grupie siła.
Nie odzywam się ostatnio, ale Was codzień czytam i jestem na bieżącą. U mnie słaby humor wszystko mnie denerwuje, biorę już nawet tabletki ziołowe na uspokojenie bo momentami nie daje rady. Słyszę o ciazach kuzynek to chce mi się płakać cieszę się z tego że im się udało, ale jednak w sercu zostaje taka pustka.
A co u Was dziewczyny ? Jak się czujecie ?

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny :) widzę nowe osoby, miło Was poznać szkoda że w takich okolicznościach, ale w grupie siła.
Nie odzywam się ostatnio, ale Was codzień czytam i jestem na bieżącą. U mnie słaby humor wszystko mnie denerwuje, biorę już nawet tabletki ziołowe na uspokojenie bo momentami nie daje rady. Słyszę o ciazach kuzynek to chce mi się płakać cieszę się z tego że im się udało, ale jednak w sercu zostaje taka pustka.
A co u Was dziewczyny ? Jak się czujecie ?

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Hmmm ja mam to samo.. U mnie w żłobku córeczke ma babka która ma termin na dzień po mnie.. 24 listopada
.. Miała podejrzenie zespołu downa.. Jej się udało a mi nie :( może nie udało źle to napisałam ale ma zdrowe dziecko.. Tzn dopiero urodzi. Ehh moja bratowa poroniła 2 razy ( ma już 5 letniego syna) a teraz w końcu jej się udało i jest w 25 tc.. Gratuluję jej ale mi przykro że ja nawet w ciąży nie jestem.. :( ale ciążę będą wokół i nic nie zrobimy.. Tylko zachodzić albo próbować zachodzić w kolejne. Byle do czwartku - fruuuuu do Oslo :) i ściągam mojego do Pl :D

27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
Hmmm ja mam to samo.. U mnie w żłobku córeczke ma babka która ma termin na dzień po mnie.. 24 listopada
.. Miała podejrzenie zespołu downa.. Jej się udało a mi nie :( może nie udało źle to napisałam ale ma zdrowe dziecko.. Tzn dopiero urodzi. Ehh moja bratowa poroniła 2 razy ( ma już 5 letniego syna) a teraz w końcu jej się udało i jest w 25 tc.. Gratuluję jej ale mi przykro że ja nawet w ciąży nie jestem.. :( ale ciążę będą wokół i nic nie zrobimy.. Tylko zachodzić albo próbować zachodzić w kolejne. Byle do czwartku - fruuuuu do Oslo :) i ściągam mojego do Pl :D

27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
Wiesz, że wiem.jak bardzo boli to co przeszlas i ze pojawia się w nas taka nutka zazdrości. Wiem też ze jak mi się udało to było mi potem.wstyd, że do jednej czy drugiej koleżanki nie pojechałam gdy urodziły. Dziecko nie jest niczemu winne. Trzymam kciuki :*

PS
czekam na waleczne przyszłe mamy oraz na odważne staraczki :)
Link do: Ciaza po poronieniu- lista oczekujących mam
Link do: "Staraczki" lista oraz historia
Nowym koleżankom wciąż podsyłam:
Link do: Ciaze po poronieniach zakonczone sukcesem- badania, przebieg
Link do: A gdy już nam się UDA.... :D
 
Cześć dziewczyny :) widzę nowe osoby, miło Was poznać szkoda że w takich okolicznościach, ale w grupie siła.
Nie odzywam się ostatnio, ale Was codzień czytam i jestem na bieżącą. U mnie słaby humor wszystko mnie denerwuje, biorę już nawet tabletki ziołowe na uspokojenie bo momentami nie daje rady. Słyszę o ciazach kuzynek to chce mi się płakać cieszę się z tego że im się udało, ale jednak w sercu zostaje taka pustka.
A co u Was dziewczyny ? Jak się czujecie ?

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
A jakie tabletki Łukasz? Na mmo nie działa nic z tych ziołowych więc przestalam brać. Humor też mam kiepski..jeszcze ta pogoda za oknem.
 
A jakie tabletki Łukasz? Na mmo nie działa nic z tych ziołowych więc przestalam brać. Humor też mam kiepski..jeszcze ta pogoda za oknem.
Moje też średnio działają nazywają się valused, napisałaś Łukasz a to mój mąż i tak myślę o co caman ha.
To prawda pogoda jest odbijająca. Ja też mam dość wszystkiego.. 3maj się kochana

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane warto po poronieniu się wyciszyć i starać :) ja mam swoją upragnioną fasolkę i strach o nią bo to 8 tydz. Zaszłam 8mcy po. Pierwszy objaw to... u ujściu pochwy miałam takie coś napuchniete chropowate przed okresem. Jak wyczułam ze jest gładkie to okazało się że jest ciąża :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry