reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Co tam u Ciebie? Na kiedy masz termin? Jak tam synus? Aktywny w brzuszku?[emoji4]

iv09zbmhlcesvvs1.png
Dziękuję wszystko dobrze[emoji4] synuś bardzo aktywny rozpycha się na wszystkie strony co mnie oczywiście cieszy bo mam pewność że ma się dobrze [emoji4] w niedziele już kładę się na szpital a cesarke mam zaplanowaną na wtorek rano, już się nie mogę doczekać aż go zobaczę i przytule [emoji10][emoji7]ale też boję się żeby wszystko poszło dobrze.
A co tam u Was jak się macie?

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziękuję wszystko dobrze[emoji4] synuś bardzo aktywny rozpycha się na wszystkie strony co mnie oczywiście cieszy bo mam pewność że ma się dobrze [emoji4] w niedziele już kładę się na szpital a cesarke mam zaplanowaną na wtorek rano, już się nie mogę doczekać aż go zobaczę i przytule [emoji10][emoji7]ale też boję się żeby wszystko poszło dobrze.
A co tam u Was jak się macie?

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom

No to juz niedlugo zobaczysz swoje szczescie. [emoji4] ale ten czas szybko leci[emoji4]uczucie cudownie jak dostaje sie na rece swoje dziecko[emoji4]
U nas dobrze. Mamy juz 5 tygodni. Dzis Mala cos niespokojna. Nie chce wogole spac. Chyba brzuszek daje jej w kosc.
W niedziele mamy chrzciny[emoji4]

iv09zbmhlcesvvs1.png
 
No to juz niedlugo zobaczysz swoje szczescie. [emoji4] ale ten czas szybko leci[emoji4]uczucie cudownie jak dostaje sie na rece swoje dziecko[emoji4]
U nas dobrze. Mamy juz 5 tygodni. Dzis Mala cos niespokojna. Nie chce wogole spac. Chyba brzuszek daje jej w kosc.
W niedziele mamy chrzciny[emoji4]

iv09zbmhlcesvvs1.png
Super [emoji3]niech maleńka zdrowo rośnie [emoji5]trzymajcie się cieplutko i udanej imprezki [emoji4]
My się odezwiemy już po wszystkim trzymaj za nas kciuki Kochana [emoji3]buziaki

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wczoraj wizyta u lekarza i torbiel rośnie już 7 cm w następnym tygodniu mamy umówić się na konkretny dzień na usunięcie.I wiadomo kolejne opóźnienie żeby starać się o dziecko..
 
Nie mogłam spać jak poroniłam z dnia na dzień już było lepiej a jak teraz usłyszałam torbiel do usunięcia i znowu tej nocy nie mogłam spać ciągle pod górkę...
 
reklama
Wczoraj wizyta u lekarza i torbiel rośnie już 7 cm w następnym tygodniu mamy umówić się na konkretny dzień na usunięcie.I wiadomo kolejne opóźnienie żeby starać się o dziecko..
Hej cos mnie chyba ominelo. Rowniez mialam torbiel 7cm. Bralam dupka. Trwalo to 3 cylke. Obylo sie bez usuniecia. Niestety @byly masakryczne

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry