reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
@SOMEONE gratulacje!

@××Ewela×× skoro nadal jest cień to może @ wcale nie przyjdzie :) pobolewania brzucha czy piersi mogą świadczyć nie tylko o @ ale również o ciąży. a nie myślałaś żeby iść na betę dla pewności?
Myślałam ale termin okresu mam na jutro więc jeszcze poczekam. Czuje że i tak nic z tego, mam dość dzisiaj będzie ciężko

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@xxEwelaxx do póki wredota nie przyszła bądź dobrej myśli,bo jeszcze jest cień szansy.Wiem,że to bardzo trudne,bo ogarnia nas zwątpienie.Przypomnij mi który to twój cykl ,po straci.
 
Cześć dziewczyny, właśnie drugi raz poroniłam. wczoraj miałam zabieg w szpitalu, o 23. dzis juz jestem w domu. ale jestem oslabiona i kreci mi sie troche w glowie. czy to normalne?
 
@AnetaManiak jak tam przeziębienie popuściło czy trzyma nadal? Jak tam teściowa cie rozpieszcza :)
No właśnie jeszcze trochę trzymamąż niestety jeszcze musi spać w drugim pokoju bo Ja tak chrapie jak jakiś stary traktor. Jeżeli nie przejdzie Mi do końca tygodnia to idę w piątek do lekarza bo się boję. Kuźwa cały czas coś. Naprawdę do jakiegoś psychiatryka Mnie odwiozą[emoji24][emoji24][emoji24]teściowa dużo pomaga. Tyle ile może bo sama ma problemy z plecami i nogami.
A jak u Ciebie?? Lada dzień wizyta, pewnie już godz liczysz[emoji6][emoji6][emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, właśnie drugi raz poroniłam. wczoraj miałam zabieg w szpitalu, o 23. dzis juz jestem w domu. ale jestem oslabiona i kreci mi sie troche w glowie. czy to normalne?
Witaj Michalina no niestety po zabiegu tak moze być masz prawo czuć sie oslabiona [emoji20]
Robisz jakies badania genetyczne zeby dowiedzieć sie dlaczego poronilaś ...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie jeszcze trochę trzymamąż niestety jeszcze musi spać w drugim pokoju bo Ja tak chrapie jak jakiś stary traktor. Jeżeli nie przejdzie Mi do końca tygodnia to idę w piątek do lekarza bo się boję. Kuźwa cały czas coś. Naprawdę do jakiegoś psychiatryka Mnie odwiozą[emoji24][emoji24][emoji24]teściowa dużo pomaga. Tyle ile może bo sama ma problemy z plecami i nogami.
A jak u Ciebie?? Lada dzień wizyta, pewnie już godz liczysz[emoji6][emoji6][emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Tak siedzę jak na szpilkach [emoji23].Dziś mnie trochę głową boli nie wiem czy to ciśnienie czy taka dolegliwość ciążowa.Wypiłam kawę zbożowa zmieszana z rozpuszczalna i zobaczymy czy mnie na nogi postawi ten mix.Ogólnie ogarnęłam całe mieszkanie i zrobiłam pomidorową.Z psem po spacerowałam.Ta bez czynność mnie trochę dobija,ale wiem,że nie mogę się za dużo forsować.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witaj Michalina no niestety po zabiegu tak moze być masz prawo czuć sie oslabiona [emoji20]
Robisz jakies badania genetyczne zeby dowiedzieć sie dlaczego poronilaś ...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom


nie, nie byłam jakoś na to nastowiona i nie wziełam próbek do badań. Mi po pierwszym poronieniu udało się 2 razy zajść w ciaże i mam dwie córki... zamarzyło mi się jeszcze jedno i nie udalo sie.....
 
Do góry