reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

nie, nie byłam jakoś na to nastowiona i nie wziełam próbek do badań. Mi po pierwszym poronieniu udało się 2 razy zajść w ciaże i mam dwie córki... zamarzyło mi się jeszcze jedno i nie udalo sie.....
Dopiero wczoraj miałaś zabieg??? Tyle dni musiałaś czekać Biedna.
Ja bym na Twoim miejscu porobiła jakieś badania. Tym bardziej, że z tego co Mi wiadomo po drugim razie przysługują Tobie badania. Wiem, że jest Tobie ciężko, ale ciśnij Swojego lekarza o te badania. Będziesz miała pewność co jest grane.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dokładnie rok się staramy. Właśnie dostałam okres :( :( mam dosc mimo tylu starań znowu się nie udało :( :( znikam na jakiś czas :( :(

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dokładnie rok się staramy. Właśnie dostałam okres :( :( mam dosc mimo tylu starań znowu się nie udało :( :( znikam na jakiś czas :( :(

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ewela nie poddawaj sie złap oddech i próbujcie znowu [emoji6] wiem ze to trudne ale moze odpocznij od tych starań ... Kochana bede trzymala kciuki za ciebie musi sie wkoncu udać [emoji8]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dopiero wczoraj miałaś zabieg??? Tyle dni musiałaś czekać Biedna.
Ja bym na Twoim miejscu porobiła jakieś badania. Tym bardziej, że z tego co Mi wiadomo po drugim razie przysługują Tobie badania. Wiem, że jest Tobie ciężko, ale ciśnij Swojego lekarza o te badania. Będziesz miała pewność co jest grane.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Musiałam czekac, bo okazało się ze oprocz pecherzyka z zarodkiem sa jeszcze 2 pecherzyki i lekarze mieli nadzieje ze to ciaza mnoga i moze cos jeszcze sie uda... kazali czekac, robic bete... mialam nadzieje, ale niestety :( i wczoraj zabieg.... nameczylam sie najpierw okrutnie :(
 
Musiałam czekac, bo okazało się ze oprocz pecherzyka z zarodkiem sa jeszcze 2 pecherzyki i lekarze mieli nadzieje ze to ciaza mnoga i moze cos jeszcze sie uda... kazali czekac, robic bete... mialam nadzieje, ale niestety :( i wczoraj zabieg.... nameczylam sie najpierw okrutnie :(

Misia kochana tak mi przykro... :( co do dolegliwości po zabiegu to ja miałam zawroty głowy co jakiś czas przez kilka dni. Pewnie organizm osłabiony... A lekarz miał w ogóle podejrzenia co do ewentualnej przyczyny straty?

@××Ewela×× kurcze... Przykro mi :( a te cienie to na testach aptecznych Ci wychodziły?
 
Misia kochana tak mi przykro... :( co do dolegliwości po zabiegu to ja miałam zawroty głowy co jakiś czas przez kilka dni. Pewnie organizm osłabiony... A lekarz miał w ogóle podejrzenia co do ewentualnej przyczyny straty?

@××Ewela×× kurcze... Przykro mi :( a te cienie to na testach aptecznych Ci wychodziły?
Tak aptecznych

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
1502216537-aaaaaa.jpeg
Żyje,podskakuje :) kość nosa ok,przyziernosc ok ,serduszko ok :) rycze z radości [emoji177]
 
Dokładnie rok się staramy. Właśnie dostałam okres :( :( mam dosc mimo tylu starań znowu się nie udało :( :( znikam na jakiś czas :( :(

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ewela nie możesz się poddawać zobacz na Anete starali się 8 lat, ja prawie 2 lata.O szczęście trzeba walczyć, może u ciebie psychika odgrywa dużą role jak wyniki dobre.Ja dopiero jak spisalam cykl na straty i byłam pewna ,ze nie może się udać to się udało.Wiem ,ze to trudne ,bo człowiek żyje tymi staraniami.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Musiałam czekac, bo okazało się ze oprocz pecherzyka z zarodkiem sa jeszcze 2 pecherzyki i lekarze mieli nadzieje ze to ciaza mnoga i moze cos jeszcze sie uda... kazali czekac, robic bete... mialam nadzieje, ale niestety :( i wczoraj zabieg.... nameczylam sie najpierw okrutnie :(
Biedna tyle musiałaś wycierpieć tylko ci nadzieję nie potrzebnie robili[emoji53].Jak się czujesz psychicznie wszystko ok?

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry