reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Wiesz chyba za bardzo boję się rozczarowania...no a luteina może mocno opóźnić @...postanowiliśmy z mężem że jak do jutra wieczora nie dostanę to we wtorek rano zrobię test i ewentualnie zaraz na betę...nawet jak @ przyjdzie to betę muszę zrobić bo lekarz kazał zawsze jak się spóźnia...ale czasem mnie coś kręci w podbrzuszu więc lepiej się nie cieszyć...och jakie to życie jest trudne...a jutro wracam do pracy po stracie Martusi...co będzie jak znowu jestem w ciąży...ostatnio zaszlam miesiąc po rozpoczęciu nowej roboty....
A robiłaś test przed odstawieniem luteiny? Bo chyba tak się robi- Jak test negatywny to odstawiasz a jak pozytywny dalej przyjmujesz...

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Katarzyna.a.g a lekarz nie kazał Ci przed odstawieniem luteiny zrobić bety? Kasia dobrze pisze-zwykle ginekolodzy zalecają w ostatni dzień przyjmowania luteiny zrobić betę (lub ewentualnie czuły test ciążowy), bo jeśli jest wynik pozytywny to nie powinno się tak z dnia na dzień luteiny odstawiać. Ja na Twoim miejscu zrobiłabym chociaż test :) a poza tym ja szczerze powiedziawszy nigdy nie spotkałam się z tym żeby luteina opóźniała @, a mam za sobą naprawdę masę cykli wspomaganych progesteronem. Co więcej nigdy żaden z ginekologów nie mówił mi żeby luteina tak działała a u kilku różnych już byłam :)
Trzymam kciuki!

Kasia ja miałam zalecone badać między 2 a 4 dc prolaktynę. Ale już kilka razy tu na forum dziewczyny pisały, że niby można w dowolnym dc więc może tak jest :)

Baslan jeszcze raz gratuluję!
 
Powiem wam, że nigdy nie słyszałam o tych testach przed odstawieniem luteiny...ale brzmi to logicznie...w ciąży z Martą jak już się dowiedziałam to lekarz kazał znowu brać...
O tym opóźnianiu kiedyś mi lekarka mówiła jak dwa lata temu zaczynałam brać i myślałam że zaszłam bo się spóźnił dwa dni...sama już nie wiem boję się nastawiać
 
Powiem wam, że nigdy nie słyszałam o tych testach przed odstawieniem luteiny...ale brzmi to logicznie...w ciąży z Martą jak już się dowiedziałam to lekarz kazał znowu brać...
O tym opóźnianiu kiedyś mi lekarka mówiła jak dwa lata temu zaczynałam brać i myślałam że zaszłam bo się spóźnił dwa dni...sama już nie wiem boję się nastawiać
A zawsze masz tak długie cykle? Nie nastawiaj się choć to trudne przy staraniach, po prostu zrób test dla pewności że nie zaszkodzisz tym odstawieniem luteiny [emoji6] Głowa do góry, napewno się uda i zobaczysz jeszcze dwie kreseczki [emoji3]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A zawsze masz tak długie cykle? Nie nastawiaj się choć to trudne przy staraniach, po prostu zrób test dla pewności że nie zaszkodzisz tym odstawieniem luteiny [emoji6] Głowa do góry, napewno się uda i zobaczysz jeszcze dwie kreseczki [emoji3]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom

Po prostu kupię jutro test a najlepiej pójdę na betę :-)
 
Ja zawsze jak brałam luteine na wywołanie to dostawalam okres 5 dnia .. z 1 dzieckiem wlasnie brałam luteine i okres nie przychodził:)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a ja mam pytanie odnośnie prolaktyny... Kiedy robi się to badanie? Jest jakiś określony moment cyklu kiedy powinno się je wykonać?

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Kasiu ja wyczytałam gdzieś w necie ze że po @ przed dniami płodnymi. I ja tak właśnie zrobiłam [emoji4]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kasiu ja wyczytałam gdzieś w necie ze że po @ przed dniami płodnymi. I ja tak właśnie zrobiłam [emoji4]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Nie ma znaczenia kiedy
Ważne żeby nie w trakcie miesiączki :-)
Tak mówił mój lekarz
Ja dokładnie nie pamiętam dokładnie robiłam bo to było już dawno dawno temu
 
Do góry