reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

1485679814-aaaaaa.jpeg

Bobo test czułość 25 z dzisiaj :) Tak się cieszę:) Dziękuję dziewczyny za wsparcie :)

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No i super [emoji7][emoji7] gratulacje [emoji8]


___________________________________________________________________
29 l., 3 aniołki, 0 dzieci, diagnoza: nk 16%, zesp. antyfosfol. (?), leki: acard 150mg, encorton 20 mg, kw.fol. 5, jodid, prenatal uno choina, ovarin, od poz. testu clexane

Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a ja mam pytanie odnośnie prolaktyny... Kiedy robi się to badanie? Jest jakiś określony moment cyklu kiedy powinno się je wykonać?

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aaaas...z komórki nie umiem cytować.
BASLAN Gratulacje! :-*

Kasia86 prolaktyne badamy w dowolnym momencie cyklu, na czczo i najlepiej jak najwcześniej rano, bo ona ma swój dobowy cykl zmian, przed badaniem kilka dni bez alkoholu no i dzień przed się wyspać...ja w praktyce nie raz tego nie przestrzegałam bo nie zawsze się da...ale zawsze rano i na czczo :-)

Ja ciagle nie mam @ ale boję się robić test, zresztą nie mam żadnego w domu...jest 35dc i 17dpo oraz 5 dzień bez luteiny...to może jeszcze @ przyjść chyba...zaczynam wariować...wracają wspomnienia z początku ciąży z Martusią...chciałabym mieć kolejne dzieciątko ale tak strasznie się boję...
 
Aaaas...z komórki nie umiem cytować.
BASLAN Gratulacje! :-*

Kasia86 prolaktyne badamy w dowolnym momencie cyklu, na czczo i najlepiej jak najwcześniej rano, bo ona ma swój dobowy cykl zmian, przed badaniem kilka dni bez alkoholu no i dzień przed się wyspać...ja w praktyce nie raz tego nie przestrzegałam bo nie zawsze się da...ale zawsze rano i na czczo :-)

Ja ciagle nie mam @ ale boję się robić test, zresztą nie mam żadnego w domu...jest 35dc i 17dpo oraz 5 dzień bez luteiny...to może jeszcze @ przyjść chyba...zaczynam wariować...wracają wspomnienia z początku ciąży z Martusią...chciałabym mieć kolejne dzieciątko ale tak strasznie się boję...
To może jutro podskoczę do laboratorium [emoji6] A na Twoim miejscu przeszłabym się dziś na spacer do apteki [emoji12] Ja już zapas bobotestów zrobiłam [emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To może jutro podskoczę do laboratorium [emoji6] A na Twoim miejscu przeszłabym się dziś na spacer do apteki [emoji12] Ja już zapas bobotestów zrobiłam [emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Wiesz chyba za bardzo boję się rozczarowania...no a luteina może mocno opóźnić @...postanowiliśmy z mężem że jak do jutra wieczora nie dostanę to we wtorek rano zrobię test i ewentualnie zaraz na betę...nawet jak @ przyjdzie to betę muszę zrobić bo lekarz kazał zawsze jak się spóźnia...ale czasem mnie coś kręci w podbrzuszu więc lepiej się nie cieszyć...och jakie to życie jest trudne...a jutro wracam do pracy po stracie Martusi...co będzie jak znowu jestem w ciąży...ostatnio zaszlam miesiąc po rozpoczęciu nowej roboty....
 
reklama
Do góry