reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Bardzo bym się ucieszyła jeśli teraz by się udało i wagą w ogóle bym się nie przejmowała [emoji16] Tylko moje objawy znikły (poza żyłami na piersiach) i chyba straciłam nadzieję, że się udało... Najgorsze jest to czekanie, ale jeszcze koło tygodnia i się okaże [emoji16]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom

Mam nadzieję, że jednak się udało :)
Jeśli nie, to najwyższej razem będziemy we wrzesień celować ;) :p

A to już 3 dzień mojego @ i dalej wygląda normalnie :D
Aż się musiałam dzisiaj z tamponami przeprosić!
Czyli chyba jednak wszystko wraca do normy, uff
Mimo wszystko poszłam dzisiaj krwi trochę upuścić i za tydzień mniej więcej będę wiedziała co tam z hormonami. Chociaż spodziewam się, że będzie ok :)
 
reklama
Mam nadzieję, że jednak się udało :)
Jeśli nie, to najwyższej razem będziemy we wrzesień celować ;) [emoji14]

A to już 3 dzień mojego @ i dalej wygląda normalnie :D
Aż się musiałam dzisiaj z tamponami przeprosić!
Czyli chyba jednak wszystko wraca do normy, uff
Mimo wszystko poszłam dzisiaj krwi trochę upuścić i za tydzień mniej więcej będę wiedziała co tam z hormonami. Chociaż spodziewam się, że będzie ok :)
Niech ta @ szybciej mija i dni płodne się zaczynają [emoji16][emoji110] W sumie wrzesień nie byłby taki zły, miałabym cudowny urodzinowy prezent [emoji178]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Byłoby super :)
Chociaż też liczę się z tym, że trzeba będzie jeszcze miesiąc poczekać, bo wszystkie moje dzieci były z lewego jajnika [emoji14]
A teraz teoretycznie kolej na prawy... ;)
Ja to nie wiem z którego jajnika była owulacja w tym miesiącu.. Najpierw bolał prawy i byłam pewna że to TO, a trzy dni później to samo działo się z lewym...[emoji16] W sumie w to nie wnikam, ważne żeby się udało [emoji12]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie czekałam w ogóle na @ [emoji23]
Jutro minie dokładnie miesiąc od zabiegu [emoji20]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie 16.12 minie miesiąc tak bym chciała muc cofnąć czas i być znowu w ciazy moja Pani Doktor powiedziała ze powodem poronienia była najprawdopodobniej opryszczka nie wiedziałam że jest ona taka niebezpieczna dla ciazy jakbym wiedziała to może zareagowałabym wcześniej i dzisjaj miałabym umówione juz wcześniej USG
KaSia co na to twój lekarz zezwolił na starania przed pierwszą @ ja też się nad tym zastanawiałam a bardziej mój mąż dopytywal czy stosujemy się do zaleceń i czekamy , ale ja zdecydowałam ze poczekamy ale tylko do pierwszej @ ☺
Kochana ja cały czas trzymam kciuki za Ciebie ☺
 
U mnie 16.12 minie miesiąc tak bym chciała muc cofnąć czas i być znowu w ciazy moja Pani Doktor powiedziała ze powodem poronienia była najprawdopodobniej opryszczka nie wiedziałam że jest ona taka niebezpieczna dla ciazy jakbym wiedziała to może zareagowałabym wcześniej i dzisjaj miałabym umówione juz wcześniej USG
KaSia co na to twój lekarz zezwolił na starania przed pierwszą @ ja też się nad tym zastanawiałam a bardziej mój mąż dopytywal czy stosujemy się do zaleceń i czekamy , ale ja zdecydowałam ze poczekamy ale tylko do pierwszej @ ☺
Kochana ja cały czas trzymam kciuki za Ciebie ☺
Ale pierwszy raz w życiu opryszczka miałaś?
Mi się to dziadostwo kiedyś przyolatalo, prawie 6 lat temu, od tamtej pory spokój, albo przynajmniej nawroty są minimalne, że ciężko zauważyć.
Ale z tego, co wiem, jeśli nie jest to pierwsze w życiu zakażenie, to nie jest niebezpieczne dla ciąży.
No chyba, że opryszczka "warg dolnych" wyjdzie na krótko przed porodem, wtedy to jest wskazanie do cc.
 
Ale pierwszy raz w życiu opryszczka miałaś?
Mi się to dziadostwo kiedyś przyolatalo, prawie 6 lat temu, od tamtej pory spokój, albo przynajmniej nawroty są minimalne, że ciężko zauważyć.
Ale z tego, co wiem, jeśli nie jest to pierwsze w życiu zakażenie, to nie jest niebezpieczne dla ciąży.
No chyba, że opryszczka "warg dolnych" wyjdzie na krótko przed porodem, wtedy to jest wskazanie do cc.

U mnie opryszczka prawdopodobnie spowodowala obumarcie dzidziusia :/ w doroslym zyciu opryszczki niegdy wczesniej nie mialam, za dzieciaka cos mialam na wardze ale nie pamietam co to bylo.
:((((((((


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie 16.12 minie miesiąc tak bym chciała muc cofnąć czas i być znowu w ciazy moja Pani Doktor powiedziała ze powodem poronienia była najprawdopodobniej opryszczka nie wiedziałam że jest ona taka niebezpieczna dla ciazy jakbym wiedziała to może zareagowałabym wcześniej i dzisjaj miałabym umówione juz wcześniej USG
KaSia co na to twój lekarz zezwolił na starania przed pierwszą @ ja też się nad tym zastanawiałam a bardziej mój mąż dopytywal czy stosujemy się do zaleceń i czekamy , ale ja zdecydowałam ze poczekamy ale tylko do pierwszej @ [emoji5]
Kochana ja cały czas trzymam kciuki za Ciebie [emoji5]
Niestety czasu nie cofniemy [emoji20] Ale trzeba żyć dalej i walczyć o szczęście [emoji178]
Mój lekarz na początku kazał czekać 3 miesiące, później jeden miesiąc ale jak go pociągnęłam za język, stwierdził że skoro po badaniu wszystko jest ok, teoretycznie nie ma przeciwwskazań... A lekarz który robił mi zabieg, powiedział że w ogóle nie muszę czekać... Jak widać co lekarz to opinia... Myślę , że znaczenie ma tu też psychika- ja ostatnie tygodnie przed zabiegiem byłam zdruzgotana, cały czas płakałam... Zabieg przyniósł mi ulgę, że już po wszystkim...

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry