reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Eee to nie jestem sama [emoji5] trzymam kciuki Kochana za druga kreseczke [emoji110] kiedy powinnaś mieć @?
Teoretycznie 11, chyba że się opóźni o tydzień... Ale zastanawia mnie czułość testów-niby te najczulsze wykrywają betę od 10, taki miałam ostatnio, wyszła bardzo blada druga kreseczka a dwa dni później beta z krwi wyszła 150, więc to chyba ściema z tą czułością...

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Teoretycznie 11, chyba że się opóźni o tydzień... Ale zastanawia mnie czułość testów-niby te najczulsze wykrywają betę od 10, taki miałam ostatnio, wyszła bardzo blada druga kreseczka a dwa dni później beta z krwi wyszła 150, więc to chyba ściema z tą czułością...

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Pewnie tak ☺ no to już niedługo będzie wszystko jasne ☺
 
Pewnie tak [emoji5] no to już niedługo będzie wszystko jasne [emoji5]
No będzie, ale zastanawiam się czy nie poczekać z pół roku jeśli teraz się nie udało... Jakąś dietkę wdrożyć i zgubić resztę zbędnych kilogramów których nie zdążyłam zrzucić... Bo jeśli chodzi o ciążę to nie mam teraz żadnych odczuć, przeczuć itp

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Inofem pije już od miesiąca, to wprowadziła odrazu, pierw myślała, że to tylko pco ale wczorajsze badanie jednak przesadziło o zmianie diagnozy na pcos.
Myślisz, że ten duphaston coś pomoże?
Coś jeszcze mogę zrobić? Badania, inne leki, cokolwiek co może poruszyć te jajniki?

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie była włączona luteina od 3 dnia po owulacji przez 10 dni, dodatkowo guajazyl i oeparol. Aaa no i metformax . W ostatnim dniu luteiny miałam robić test. Jesli się udało to brać cały czas, a jak nie to odstawić. Za pierwszym razem była bladziutka kreska ale uznałam toza negatyw bo wychodziłam z założenia, że skoro przez 3 lata nie wychodziło to dlaczego ma się teraz udać. No i luteine odstawiłam ale @ nie było więc zrobiłam betę i wznowilam branie luteiny.
Za drugim razem.z kolei tego 10 dnia luteiny test wyszedł negatywny więc oczekiwałam na @, przez 3 dni nic więc zrobiłam drugi test i też negatywny, następnego dnia rano zrobiłam kolejny i wtedy już wyszedł pozytywny.
Pierwsza @ po łyżeczkowaniu była spóźniona. I przeraziłam się bo krwawienie było baaardzo obfite. Ale podobno to normalne

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak, po poronieniu obfity okres to norma. U mnie było to samo, nawet dzwoniłam do swojej lekarki bo podejrzewałam że dostałam krwotoku. Kazała poczekać 1 dzien jeśli poprawy nie będzie to mialam przyjść ale już potem było ok.
Teraz pierwszy okres po porodzie też był baaardzo obfity ale już tak nie panikowałam bo wiedziałam co i jak

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie była włączona luteina od 3 dnia po owulacji przez 10 dni, dodatkowo guajazyl i oeparol. Aaa no i metformax . W ostatnim dniu luteiny miałam robić test. Jesli się udało to brać cały czas, a jak nie to odstawić. Za pierwszym razem była bladziutka kreska ale uznałam toza negatyw bo wychodziłam z założenia, że skoro przez 3 lata nie wychodziło to dlaczego ma się teraz udać. No i luteine odstawiłam ale @ nie było więc zrobiłam betę i wznowilam branie luteiny.
Za drugim razem.z kolei tego 10 dnia luteiny test wyszedł negatywny więc oczekiwałam na @, przez 3 dni nic więc zrobiłam drugi test i też negatywny, następnego dnia rano zrobiłam kolejny i wtedy już wyszedł pozytywny.

Tak, po poronieniu obfity okres to norma. U mnie było to samo, nawet dzwoniłam do swojej lekarki bo podejrzewałam że dostałam krwotoku. Kazała poczekać 1 dzien jeśli poprawy nie będzie to mialam przyjść ale już potem było ok.
Teraz pierwszy okres po porodzie też był baaardzo obfity ale już tak nie panikowałam bo wiedziałam co i jak

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Oeparol też kupiłam sama z siebie już na poprawę śluzu bo dużo dziewczyn o tym wspominało. Ten metformax jest na receptę? Jak go brałaś? Może uda mi się go załatwić bo mam parę znajomych lekarek. Myślisz, że ten progesteron faktycznie pomoże im peknac skoro są i rosną dość duże? Trochę mnie pocieszylas, w takim razie mam nadzieję, że nie taki wilk straszny jak się naczytałam. Stosowałaś specjalna dietę? O tym też gdzieś przeczytałam.
Dzięki za odpowiedzi jesteś kochana [emoji7]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry