reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Tez właśnie zastanawiałam ze może to torbiel czytalam ze czestko pojawia sie po poronueniu ale miałam robione USG 3 tygodnie temu to było ok wiec myślę że przez ten czas jak by się nawet pojawiła to nie byłaby chyba taka duża ze odczuwałabym taki bol ?
 
Mój lekarz kazał odczekać trzy cykle,i starać się dalej.
Niestety w grudniu mija rok, i jak dotąd nic....[emoji17]

Napisane na E6653 w aplikacji Forum
BabyBoom
Bardzo mi przykro ze tyle już czekasz na swoją fasolkę ale wierzę że w końcu się uda napewno☺trzymam kciuki żeby nowy rok przyniósł dobre wieści ☺
Mi mój lekarz kazał starać się odrazu po pierwszej @ dlatego tak na nią czekam z niecierpliwością może zrobię sobie hcg i zobaczę czy juz się wyzerowalo☺
 
reklama
Do góry