reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Cześć dziewczyny pisałam o moich przejściach jam byłam w szpitalu. Od tego nieszczęśliwego dnia minęło 10 dni i jest ze mną coraz lepiej krwawienia juz dawno nie mam w zasadzie ustapilo 3 dni po powrocie do domu teraz oczekuje tylko pierwszego okresu i chce zacząć odrazu działać oczywiście po zrobieniu USG i przyzwoleniu mojej ginekolog. Jestem dalej na L4 nie chce wracać do pracy o odpowiadać wszystkim na pytania co się stało chciałabym ciagnac zwolnienie będąc niedługo znowu w ciazy ☺mam nadzieje ze się uda ☺ Byłam u jednej zaprzyjaźnionej starszej Pani Ginekolog i mówiła ze mam się starać od razu bo nie ma potrzeby czekania 3 miesięcy bo im szybciej tym lepiej ☺
I tego się będę trzymać ☺
Pozdrawiam Was cieplutko ☺
 
Cześć dziewczyny pisałam o moich przejściach jam byłam w szpitalu. Od tego nieszczęśliwego dnia minęło 10 dni i jest ze mną coraz lepiej krwawienia juz dawno nie mam w zasadzie ustapilo 3 dni po powrocie do domu teraz oczekuje tylko pierwszego okresu i chce zacząć odrazu działać oczywiście po zrobieniu USG i przyzwoleniu mojej ginekolog. Jestem dalej na L4 nie chce wracać do pracy o odpowiadać wszystkim na pytania co się stało chciałabym ciagnac zwolnienie będąc niedługo znowu w ciazy [emoji5]mam nadzieje ze się uda [emoji5] Byłam u jednej zaprzyjaźnionej starszej Pani Ginekolog i mówiła ze mam się starać od razu bo nie ma potrzeby czekania 3 miesięcy bo im szybciej tym lepiej [emoji5]
I tego się będę trzymać [emoji5]
Pozdrawiam Was cieplutko [emoji5]
To powodzenia! Mam nadzieję, że doczekasz się @ szybciej niż ja. Trzymam kciuki [emoji8]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny pisałam o moich przejściach jam byłam w szpitalu. Od tego nieszczęśliwego dnia minęło 10 dni i jest ze mną coraz lepiej krwawienia juz dawno nie mam w zasadzie ustapilo 3 dni po powrocie do domu teraz oczekuje tylko pierwszego okresu i chce zacząć odrazu działać oczywiście po zrobieniu USG i przyzwoleniu mojej ginekolog. Jestem dalej na L4 nie chce wracać do pracy o odpowiadać wszystkim na pytania co się stało chciałabym ciagnac zwolnienie będąc niedługo znowu w ciazy [emoji5]mam nadzieje ze się uda [emoji5] Byłam u jednej zaprzyjaźnionej starszej Pani Ginekolog i mówiła ze mam się starać od razu bo nie ma potrzeby czekania 3 miesięcy bo im szybciej tym lepiej [emoji5]
I tego się będę trzymać [emoji5]
Pozdrawiam Was cieplutko [emoji5]
No to trzymam kciuki [emoji110][emoji178] My od wczoraj zaczęliśmy działać, mimo że od zabiegu minęło dopiero 17dni, ale po kontroli wyszło że wszystko ok [emoji4] A kiedy masz się zgłosić na kontrolę? Mi kazali przyjść po 2 tygodniach [emoji4]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to trzymam kciuki [emoji110][emoji178] My od wczoraj zaczęliśmy działać, mimo że od zabiegu minęło dopiero 17dni, ale po kontroli wyszło że wszystko ok [emoji4] A kiedy masz się zgłosić na kontrolę? Mi kazali przyjść po 2 tygodniach [emoji4]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom

Super ze jesteście ☺
Ciesze się ze wszystko po kontroli wyszło u Ciebie ok ☺ja mam nadzieje ze u mnie też tak będzie ☺ kazali mi się zgłosić za 4 tygodnie m nadzieje ze juz będę po @
Trzymam kciuki za rozpoczęte staranka ☺mnie dzisjaj pobolowa jajnik może wraca wszystko do normy ☺
 
reklama
Do góry