reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Jeszcze mam do pytania, jeśli mogę. Mianowicie biorę inofem od 3-4 tyg lekarka mi Zaleciła. Wypatrzyla u mnie wielopęcherzykowe jajniki i ma niby pomoc na uregulowanie hormonów. Co o tym sądzicie, czytałam na innych forach sporo dobrego o nim. Słyszałam też o castagnusie ale dziewczyny niektóre mówiły że rozwalił im cykl, czy któraś ma jakieś doświadczenia z nim?

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny a po jakim czasie od zabiegu/poronienia zaczęłyście współżyć? (Nie mówię o staraniach o dziecko)... U nas 1,5 tygodnia od zabiegu, delikatnie sprobowalismy ale lekkie plamienie się pojawiło... To za wcześnie czy resztki się jeszcze oczyszczają i sex to przyspieszył? [emoji20]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Ja po 2 tygodniach i nic się nie działo.
Przy pierwszym poronieniu miałam tak , że się obwiniałam, że zrobiłam coś źle. Teraz wiem, że nie miałam na to wpływu. Wokół mnie wiele par przechodziło poronienie. Nawet w dzień w którym zaczęłam krwawić spotkałam się z młodą dziewczyną, która przeszła to dwa razy i nadal walczy o swoje pierwe dziecko. Powiedziała mi, że też puki sama tego nie przeszła nie wiedziała, że tyle kobiet ma to za sobą.
Znam też kobiety którym mimo strat udało się donosić zdrowe ciążę.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja po 2 tygodniach i nic się nie działo.
Przy pierwszym poronieniu miałam tak , że się obwiniałam, że zrobiłam coś źle. Teraz wiem, że nie miałam na to wpływu. Wokół mnie wiele par przechodziło poronienie. Nawet w dzień w którym zaczęłam krwawić spotkałam się z młodą dziewczyną, która przeszła to dwa razy i nadal walczy o swoje pierwe dziecko. Powiedziała mi, że też puki sama tego nie przeszła nie wiedziała, że tyle kobiet ma to za sobą.
Znam też kobiety którym mimo strat udało się donosić zdrowe ciążę.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
Dlatego właśnie nastawiam się pozytywnie i wierzę, że tym razem się uda [emoji4]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a po jakim czasie od zabiegu/poronienia zaczęłyście współżyć? (Nie mówię o staraniach o dziecko)... U nas 1,5 tygodnia od zabiegu, delikatnie sprobowalismy ale lekkie plamienie się pojawiło... To za wcześnie czy resztki się jeszcze oczyszczają i sex to przyspieszył?
emoji20.png


Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Mi po zabiegu kazali się oszczędzać i uważać na potencjalne źródła infekcji, typu basen/wanna, tampony i seksy właśnie... więc przez 3 tygodnie musieliśmy stosować metody alternatywne :p
 
Mi po zabiegu kazali się oszczędzać i uważać na potencjalne źródła infekcji, typu basen/wanna, tampony i seksy właśnie... więc przez 3 tygodnie musieliśmy stosować metody alternatywne :p
Narazie nic niepokojącego się nie dzieje, przez 6 dni przyjmowałam antybiotyk więc raczej nie powinno być infekcji... Do czwartku niedaleko więc jakoś wytrzymamy [emoji23]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
W.moim szpitalu kazali zacząć współżycie po min 4 tyg.by wszystko się zagoilo no i tego się trzymałam.

Martaldz ogólnie polecam inofem lub inogolic. Ja też mam
Pęcherzyki na jajniku a co za tym idzie stwierdzone PCOS. Przy policystycznych jajnikach inofolic jest bardzo pomocny wię szczerze polecam.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Napisze kilka słów o sobie. Mam na imię Ewelina mam 27 lat w lipcu poroniłam w 5 tyg :( miałam zabieg. Lekarz pozwolił się starać od razu lecz narazie nam się nie udaje to 4 cykl starań i narazie czekamy. To tak w skrócie

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry