reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Już w sumie niedużo czasu Ci zostało :)

A ja? A ja znowu w ciąży i mam nadzieję, że tym razem nie będzie powtórki, na razie dopiero 5+2 ale już byłam u gina, tak na wszelki wypadek. Na razie był tylko pęcherzyk, kolejną wizytę mam za 2 tyg i może coś więcej będzie wiadomo, a na razie przez te 2 tyg leżę plackiem, biorę leki. Kartę ciąży mam założoną, zwolnienie dostałam i czekam :)
 
Już w sumie niedużo czasu Ci zostało :)

A ja? A ja znowu w ciąży i mam nadzieję, że tym razem nie będzie powtórki, na razie dopiero 5+2 ale już byłam u gina, tak na wszelki wypadek. Na razie był tylko pęcherzyk, kolejną wizytę mam za 2 tyg i może coś więcej będzie wiadomo, a na razie przez te 2 tyg leżę plackiem, biorę leki. Kartę ciąży mam założoną, zwolnienie dostałam i czekam :)
Avis gratuluję!!! Życzę spokojnych i nudnych 9 miesięcy :)

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Już w sumie niedużo czasu Ci zostało :)

A ja? A ja znowu w ciąży i mam nadzieję, że tym razem nie będzie powtórki, na razie dopiero 5+2 ale już byłam u gina, tak na wszelki wypadek. Na razie był tylko pęcherzyk, kolejną wizytę mam za 2 tyg i może coś więcej będzie wiadomo, a na razie przez te 2 tyg leżę plackiem, biorę leki. Kartę ciąży mam założoną, zwolnienie dostałam i czekam :)
o jaaa, ale sie ciesze,Kochana moja gratulacje!!!!!
 
Już w sumie niedużo czasu Ci zostało :)

A ja? A ja znowu w ciąży i mam nadzieję, że tym razem nie będzie powtórki, na razie dopiero 5+2 ale już byłam u gina, tak na wszelki wypadek. Na razie był tylko pęcherzyk, kolejną wizytę mam za 2 tyg i może coś więcej będzie wiadomo, a na razie przez te 2 tyg leżę plackiem, biorę leki. Kartę ciąży mam założoną, zwolnienie dostałam i czekam :)
O! Super, trzymam tez kciuki zeby wszystko bylo "nudno i ksiazkowo" :)
Widze, ze swoje malenstwo stracilas jakos dwa tygodnie przede mna...
Moge zapytac w ktorym tyg bylas i czy mialas lyzeczkowanie?
 
To mi po lyzeczkowaniu powiedzieli, ze najlepiej poczekac dwa cykle. Potem na kontroli gin powiedziala, ze zaleca sie poczekac 3... nie wiem, jakos tak bez przekonania te czasy nad odczekanie wyznaczaja :rolleyes2:
Na kontroli gin stwierdzila, ze wszystko wyglada super, wiec coz... do tej pory mialam jedna @ po zabiegu, nie staralismy sie, ale tez jakos mocno nie uwazalismy :-p
A kiedy masz mniej wiecej dostac okres? ;)
 
reklama
Do góry