reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
To mi po lyzeczkowaniu powiedzieli, ze najlepiej poczekac dwa cykle. Potem na kontroli gin powiedziala, ze zaleca sie poczekac 3... nie wiem, jakos tak bez przekonania te czasy nad odczekanie wyznaczaja :rolleyes2:
Na kontroli gin stwierdzila, ze wszystko wyglada super, wiec coz... do tej pory mialam jedna @ po zabiegu, nie staralismy sie, ale tez jakos mocno nie uwazalismy :-p
 
To mi po lyzeczkowaniu powiedzieli, ze najlepiej poczekac dwa cykle. Potem na kontroli gin powiedziala, ze zaleca sie poczekac 3... nie wiem, jakos tak bez przekonania te czasy nad odczekanie wyznaczaja :rolleyes2:
Na kontroli gin stwierdzila, ze wszystko wyglada super, wiec coz... do tej pory mialam jedna @ po zabiegu, nie staralismy sie, ale tez jakos mocno nie uwazalismy :-p
duzo zalezy od lekarza jak i tego jak zaawansowana ciaza byla...u nas kazali czekac 3 cykle
 
Dziewczyny
.mam jeszcze pytanie.. Może będziecie wiedziały bo z tego wszystkiego zapomniałam zapytać lekarza. Od dnia w którym poronilam biorę tabletki anty. Dostałam je na miesiąc.myslicie że mogę liczyć na to że @ przyjdzie po zażyciu tych 21 tabletek jak to normalnie bywa? Czy w ogóle nie wiadomo kiedy to nastąpi?
 
Dziewczyny
.mam jeszcze pytanie.. Może będziecie wiedziały bo z tego wszystkiego zapomniałam zapytać lekarza. Od dnia w którym poronilam biorę tabletki anty. Dostałam je na miesiąc.myslicie że mogę liczyć na to że @ przyjdzie po zażyciu tych 21 tabletek jak to normalnie bywa? Czy w ogóle nie wiadomo kiedy to nastąpi?
Mysle, ze jak skonczysz brac, to bedzie normalne "krwawienie z odstawienia", czyli ten niby okres, ktory sie dostaje podczas brania tabsow.
Zwykle przychodzi 2-3 dni po odstawieniu.
A potem juz normalny cykl z owu :)
 
reklama
Do góry