reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

U lekarza juz byłam odrazu po pierwszej becie dostałam juz leki nastepna wizyta 7 .11 wtedy powinno być już serduszko na co ze spokojem i utęsknieniem będę czekać [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U lekarza juz byłam odrazu po pierwszej becie dostałam juz leki nastepna wizyta 7 .11 wtedy powinno być już serduszko na co ze spokojem i utęsknieniem będę czekać [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
z doświadczenia wiem że spokój jest najważniejszy, wiem jak trudno go zachować ale postaraj się. Wszystko będzie dobrze :-)
 
Cześć dziewczyny.
Mogę dołączyć? Mam na imię Emilka, za parę miesięcy kończę 30 lat.
Jestem po stracie dwóch maluszków. W 2010 straciłam ciążę w 6 tygodniu, w 2014 urodziłam córeczkę i tydzień temu w 7tc straciłam kolejną ciążę. Chcielibyśmy jak naj szybciej podejść do starań.
 
Cześć Milka! bardzo mi przykro z powodu Twojej straty ja swoje maleństwo stracilam w czerwcu tego roku... najważniejsze to nie rozmyslac i mimo wszystko miec pozytywne nastawienie do kolejnych prob, bo stres i zamartwianie moga wiele zaburzyc.. bardzo trzymam kciuki za to abys szybciutko mogla cieszyc sie swoim malenstwem
 
Cześć Milka! bardzo mi przykro z powodu Twojej straty ja swoje maleństwo stracilam w czerwcu tego roku... najważniejsze to nie rozmyslac i mimo wszystko miec pozytywne nastawienie do kolejnych prob, bo stres i zamartwianie moga wiele zaburzyc.. bardzo trzymam kciuki za to abys szybciutko mogla cieszyc sie swoim malenstwem
Na szczęście tym razem obyło się bez strasznego bólu przy poronieniu, obyło się też bez łyżeczkowania. Oczyszczałam się kilka dni. Wczoraj byłam na USG i wszystko wróciło do normy. Ginekolog powiedział, że mam zapomnieć o tym co się stało i zacząć już się starać.
Psychicznie wydaje mi się, że jest w pożądku więc nie bedziemy czekać.

Udało się którejś z Was zaraz po stracie zajść w ciążę?

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To dobrze ze to wszystko w naturalny sposób sie oczyscilo.. tak chyba najlepiej organizm wraca do rownowagi. mi lekarka mowila zeby odczekac 1 cykl, nie ze wzgledu na jakies przeciwwskazania ale po prostu żeby organizm miał czas sie wyregulowac odpowiednio jesli chodzi o poziomy hormonów. Co do starania zaraz po stracie nie pomoge, bo właściwie zaczęliśmy sie starac dopiero od września, bo chcialam wykonac wszystkie badania i po prostu czas nam strasznie uciekl... Narazie wszystko jest ok, ale poki co wole byc ostrozna w radości i czekac co przyniesie przyszłość, choc jestem dobrej mysli- czego i Tobie zycze :-)
 
Do góry