reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Beti, Hajmal, Patka moje gratulacje ale radosny dzień!!!! fajnie tydz się zaczoł:) trzymam kciuki za każdą fasolkę oddzielnie i za mamusie też:):) bez nerwów teraz spokojnie czekamy na serduszko:):)

ja już chce rodzić!!! mam już wszystko, strasznie mi ciężko.. przytyłam 14 kg brzuch mam większy niż z Gabisiem wiec czekam na środę jak na zbawienie.. o 17.30 mam wizytę i ginka będzie decydować kiedy cesarka.. mam juz co chwilę napinanie się brzucha śluzu też dużo leci tak że czuję jakbym popuściła (przepraszam za dosłowność) leci więc mam nadzieję ze już długo to nie potrwa...
 
reklama
Beti, Hajmal, Patka moje gratulacje ale radosny dzień!!!! fajnie tydz się zaczoł:) trzymam kciuki za każdą fasolkę oddzielnie i za mamusie też:):) bez nerwów teraz spokojnie czekamy na serduszko:):)

ja już chce rodzić!!! mam już wszystko, strasznie mi ciężko.. przytyłam 14 kg brzuch mam większy niż z Gabisiem wiec czekam na środę jak na zbawienie.. o 17.30 mam wizytę i ginka będzie decydować kiedy cesarka.. mam juz co chwilę napinanie się brzucha śluzu też dużo leci tak że czuję jakbym popuściła (przepraszam za dosłowność) leci więc mam nadzieję ze już długo to nie potrwa...
Dziękuję i trzymam mocno kciuki żeby było już niedługo :):)
 
Beti, Hajmal, Patka moje gratulacje ale radosny dzień!!!! fajnie tydz się zaczoł:) trzymam kciuki za każdą fasolkę oddzielnie i za mamusie też:):) bez nerwów teraz spokojnie czekamy na serduszko:):)

ja już chce rodzić!!! mam już wszystko, strasznie mi ciężko.. przytyłam 14 kg brzuch mam większy niż z Gabisiem wiec czekam na środę jak na zbawienie.. o 17.30 mam wizytę i ginka będzie decydować kiedy cesarka.. mam juz co chwilę napinanie się brzucha śluzu też dużo leci tak że czuję jakbym popuściła (przepraszam za dosłowność) leci więc mam nadzieję ze już długo to nie potrwa...
ja sie wazylam u mamy w sobote i niby poltora kg poszlo w 3 tygodnie i mam juz 5,5 kg, ale brzuch mi z dnia na dzien wybija coraz mocniej, rosnie na potege :)
a czemu masz miec cc? ja ide do okulisty w listopadzie i ciekawe czy pozwoli mi rodzic sn
 
Gratulacje dziewczyny :) trzymam kciuki! Ale początek tygodnia obfity w pozytywne wieści :)

Beti cuda się zdarzają :) :) bardzo się cieszę i trzymam za Was kciuki!

Bafinko Ty już na pewno na dniach będziesz rodzić bo cc zazwyczaj koło 37-38 tc robią :) a Ty już chyba te okolice, prawda? (Nie widzę z tel suwaków). Trzymam kciuki za wizytę :)

Lux 5,5 kg to malutko :) ciekawe co tam okulista powie.
 
Beti, Hajmal, Patka nawet sobie nie wyobrażacie jak się cieszę Waszym szczęściem... Życzę Wam z całego serca nudnych 9 miesięcy i abyście mogły przytulić Wasze skarby tak.mocno, jak tylko potraficie.
Aż się serce raduje jak się czyta takie piękne wiadomości:-)

Bafinko Ty już na samym finiszu ... Już tak niewiele pozostało. Teraz chcesz mieć już swój skarb przy sobie a za kilka miesięcy zatęsknisz za swoim obecnym stanem :-)
Życzę Ci szczęśliwego i szybkiego rozwiązania a przede wszystkim bezbolesnego :-)

Chciejko myślę o Tobie :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Beti, Hajmal, Patka nawet sobie nie wyobrażacie jak się cieszę Waszym szczęściem... Życzę Wam z całego serca nudnych 9 miesięcy i abyście mogły przytulić Wasze skarby tak.mocno, jak tylko potraficie.
Aż się serce raduje jak się czyta takie piękne wiadomości:-)

Bafinko Ty już na samym finiszu ... Już tak niewiele pozostało. Teraz chcesz mieć już swój skarb przy sobie a za kilka miesięcy zatęsknisz za swoim obecnym stanem :-)
Życzę Ci szczęśliwego i szybkiego rozwiązania a przede wszystkim bezbolesnego :-)

Chciejko myślę o Tobie :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję Ci bardzo :* Wczoraj przeżyłam naprawdę szczęśliwy wieczór - bo mój wynik bety wzrósł z 21,3 (piątek) do 89 (poniedziałek) :):):) moja lekarka mówi, że to ładny przyrost ale muszę jeszcze zrobić progesteron i w razie potrzeby brać luteinę :) Dziękuje Wam za tyle miłych słów - jak to dobrze, że są takie fora gdzie można się wzajemnie wspierać i dzielić radością :) Miłego dnia dla Was wszystkich :)
 
Dziś mam 38 dc, ale wydaję mi się, że owulacja mogła być późno, tak wychodzi mi z temperatur i obserwacji. Na razie ten progesteron i 2.11 mam iść do lekarza więc póki co czekamy :)
 
reklama
Owu mogłam mieć ok. 10 października, także to był 23 dc. Nie robiłam nigdy testu owulacyjnego ani nie monitorowałam owulacji także nigdy nie wiadomo kiedy dokładnie mogło się to wydarzyć. Staramy się właściwie od lipca, choć intensywniej dopiero od września. Póki co jestem dobrej myśli, ale zobaczymy co przyniosą te najbliższe dni. A co do Twojego testu to ja też miałam taką jaśniuteńką drugą kreseczkę, a mojej koleżance, która niedługo rodzi testy w ogóle nie wychodziły (nawet 2 tyg po braku @), dopiero beta pokazała ciążę. Także trzymam kciuki i wierzę, że wszystko będzie pomyślnie :)
 
Do góry