reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Beti trzymam kciuki i czekam na wieści z niecierpliwością :-)
Martaha mam nadzieję, że uda Ci się oczyścić.
Byłam wczoraj u gina i w sumie nic się nie dowiedziałam, kazał wyluzować i przyjść zaraz po miesiączce. Niby wszystko ok, a z badań mam tylko zrobić progesteron w 4 dc.
 
Oj lucalew....co za bzdura z ta soja? Ja mowie o soya beans?? Wygoogluj sobie moze....? Wplywa na gospodarke hormonalna kobiety dobrze. Inne wiesiolka doradzaja...ja soja bean i juz:-) niektore z tad posluchaly, ja uwazam , ze nie zaszkodzi bo BARDZO ZDROWA jest:-)
, komentujac reszte.... napisalam wczesna ciaza... a ginekolog moja droga tez jeden drugiemu nie rowny i zalecaja bzurnie czasem czekac po pol roku, jak nie ma takiej potrzeby!
I tak jak dziewczyny dziela sie zaleceniami i przepisane leki konsultuja tutaj, tak samo dobrze jest znac opinie i doswiadczenia innych i wtej kwestii ale oczywiscie trzeba zdrowy rozsadek zachowac :-)
Ja juz tutaj ponad 3 lata Urzeduje, duzo historii sie przewalilo... dalej zagladam, tylko rzadziej...
3 mam kciuki dziewczyny za pozytywne nastawienie do wszystkiego!

Ponizej dla wszystkich o soya beans- nie zaszkodzi przeczytac:) Najwazniejsza czesc pod naglowkiem "Research" o phytoestrogenach:)
Link do: The health benefits of... soya
 
Ostatnia edycja:
Ozila myślę że masz stare informacje albo inaczej niepełne informacje odnośnie soji. Nie produkują już soji wolnej od GMO. Z tymi hormonami też nie jest tak super jak piszesz. http://www.yaacool-eko.pl/index.php?article=2162
Można jeść soje ale dobrze zanim się ja komuś proponuje wiedzieć że nie dla wszystkich i zawsze i nie jest taka super.
Odnośnie zaleceń lekarzy to zawsze każdy decyduje sam czy czekać czy nie i nie tylko z tym. Oczywiście że lekarz lekarzowi nie równy tak jak każda z nas jest inna i ma inny organizm, gospodarkę hormonalna, zdrowie itd oczywiście po to tu jesteśmy żeby się dzielić radosciami i smutkami i się radzimy innych.
Ja też tu jestem długo ale wcześniej tylko podczytywalam. Nie miałam odwagi pisać kiedy byłam w ciąży tymbardziej że była zagrożona.

Beti trzymam mocno kciuki!!!
 
reklama
Do góry