reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Dzięki dziewczyny za słowa otuchy ...
Muszę sobie to wszystko jakoś poukładać w głowie ...
Jeżeli w ogóle zdecydujemy się jeszcze na starania, to na pewno nie będzie to już spontaniczna decyzja ...
Teraz muszę spokojnie czekać na pierwszą @ i uregulowanie cyklu ... mam nadzieję, że się pojawi ...
O jakichkolwiek lekach czy wspomaganiu nie ma mowy, bo karmię jeszcze synka i przed wiosną nie planuję odstawiać ...
Do tego czasu może uda mi się zrobić porządne badania i zdecydować, co dalej ...

Bafinka, &&& za starania !!! Mam nadzieję, że leki pomogą i uda się uniknąć jakichkolwiek skutków ubocznych ...
Sysiq, córcia śliczna !!! Ze staraniami nie zwlekaj ... mała różnica wieku to super sprawa :)
Kamkaz, ale będziecie mieli niespodziankę :-)
Migduch, za Ciebie również trzymam kciuki ...

Mnie czeka ciężki okres ...
W poniedziałek badania kontrolne w medycynie pracy i we wtorek powrót do pracy ...
Na szczęście o ciąży wiedział tylko mój szef i jego przełożony ... przynajmniej twierdzą, że nikomu nie mówili ...
ale i tak spodziewam się lawiny pytań dlaczego mnie nie było ... muszę wymyślić jakąś dobrą 'bajkę', zagryźć zęby i przeżyć ten dzień ...

e. Luxuorius, jeżeli cykle masz regularne to waga nie powinna być przeszkodą w zajściu w ciążę ... ale warto pomyśleć o dobrej, zdrowej diecie, żeby nie narażać się na wystąpienie cukrzycy czy nadciśnienia w ciąży ... nic drastycznego, bo gwałtowny spadek wagi nie pomoże ... po prostu małe, regularne, dobrze zbilansowane posiłki ...
&&& za starania, na pewno będzie dobrze :)
 
reklama
Sysiq masz śliczną księżniczkę. Gratuluję jeszcze raz :)

Bafinko ja przeczuć nie mam. Mąż twierdzi że będzie dziewczynka,znajomi również ale co będzie to będzie. I tak jest już kochane najmocniej na świecie. Wyprawkę kupiłam neutralną tylko bratowa przywiozła mi karton ciuszków po Michasi. Nawet jeśli będzie Piotruś to i tak pewnie część ciuszków wykorzystam.
 
Lux ja mam wagę podobną do Twojej i u mnie problemu nie było z owu. Ale nie zmienia to faktu, że każdy nadmiar wagi nie jest przyjazdny dla dziecka i wtedy mogą pojawić się pewne komplikacje. Chociażby przedwczesny poród itd.
 
Lux ja mam wagę podobną do Twojej i u mnie problemu nie było z owu. Ale nie zmienia to faktu, że każdy nadmiar wagi nie jest przyjazdny dla dziecka i wtedy mogą pojawić się pewne komplikacje. Chociażby przedwczesny poród itd.
pocieszylas mnie :-) prbuje cos z tym zrobic, ale wez schudnij majac siedzaca prace tak jak ja
 
luxodius co do wagi to ja mam pco i przy tym schorzeniu jest udowodnione że raptowny spadek wagi pomaga w zajściu bo to szok hormonalny... ja np przed z ciążą z Gabisiem (też nie mogłam zajść ponad rok) stosowałam dietę Dukana (wiem wiem.. podobno nie zdrowa) schudłam 14 kg w ciągu 3 m-cy i udało się zaszłam:) nie wiem czy to pomogło ale się udało... w tamte wakacje jak postanowiliśmy że wracamy do starań po poronieniu też się wzięłam za siebie i choć nie schudłam dużo bo z 4 kg to w listopadzie test wyszedł pozytywny.. więc może ma to jakiś wpływ jak ma się problemy z hormonami ale jak u ciebie jest z owu wszystko w porządku to nie wiem czy to pomoże ale na pewno nie zaszkodzi:)
 
luxodius co do wagi to ja mam pco i przy tym schorzeniu jest udowodnione że raptowny spadek wagi pomaga w zajściu bo to szok hormonalny... ja np przed z ciążą z Gabisiem (też nie mogłam zajść ponad rok) stosowałam dietę Dukana (wiem wiem.. podobno nie zdrowa) schudłam 14 kg w ciągu 3 m-cy i udało się zaszłam:) nie wiem czy to pomogło ale się udało... w tamte wakacje jak postanowiliśmy że wracamy do starań po poronieniu też się wzięłam za siebie i choć nie schudłam dużo bo z 4 kg to w listopadzie test wyszedł pozytywny.. więc może ma to jakiś wpływ jak ma się problemy z hormonami ale jak u ciebie jest z owu wszystko w porządku to nie wiem czy to pomoże ale na pewno nie zaszkodzi:)
no ja pamietam, ze jak zaczelam mocno cwiczyc na stepperze to nagle zaszlam, moze cos w tym jest :-)
 
hej:-) ja przychodzę z dobrymi wiadomościami. Byłam wczoraj na wizycie u mojego ginekologa i po pierwsze dzidziuś rośnie jak na drożdżach i ma już 2cm:-) serduszko bije;-) dostałam L4 i nie stchurzyłam tylko zaniosłam szefowi osobiście. strasznie stresujące było to dla mnie przeżycie ale jakoś się udało i teraz już jest ok. Przynajmniej na razie.

Co do waszej rozmowy na temat wagi to ja też mam podobną i z moją córeczką też tyle ważyłam a nawet troche więcej i się udało bez większych problemów. natomiast zarówno przy pierwszym jak i drugim poronieniu ważyłam conajmniej 10kg mniej i sie nie powiodło. Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale u mnie tak było...;)

Dziewczyny starajcie się żebym nie musiała sama przez tą ciąże iść;)
Kamkaz zazdroszcze, ze tak nie dużo Ci zostało. Wszystko juz gotowe?
 
hej:-) ja przychodzę z dobrymi wiadomościami. Byłam wczoraj na wizycie u mojego ginekologa i po pierwsze dzidziuś rośnie jak na drożdżach i ma już 2cm:-) serduszko bije;-) dostałam L4 i nie stchurzyłam tylko zaniosłam szefowi osobiście. strasznie stresujące było to dla mnie przeżycie ale jakoś się udało i teraz już jest ok. Przynajmniej na razie.

Co do waszej rozmowy na temat wagi to ja też mam podobną i z moją córeczką też tyle ważyłam a nawet troche więcej i się udało bez większych problemów. natomiast zarówno przy pierwszym jak i drugim poronieniu ważyłam conajmniej 10kg mniej i sie nie powiodło. Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale u mnie tak było...;)

Dziewczyny starajcie się żebym nie musiała sama przez tą ciąże iść;)
Kamkaz zazdroszcze, ze tak nie dużo Ci zostało. Wszystko juz gotowe?
super wiesci :-) gratki
 
reklama
Do góry