reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Dziewczyny- ja na sekundę tylko.. moje dzieci przekochane.. (chociaż Stelka daje czadu buntując się i rządząc ;p). Max jest tak grzeczny i bezproblemowy że czasami patrzę się na niego ze zdziwieniem i nie mogę uwierzyć.. ogromnie pogodne dzieci :) to moja nagroda za wcześniejsze przejścia.
U nas wszystko w porządku.. działamy tutaj w Sydney. Wracamy z końcem marca :)
IMG_1218.jpg
życzę Wam wszystkim takiej nagrody...

p.s sama ogarniam maluchy bez pomocy + gotowanie+ sprzątanie.. da radę ;)
 

Załączniki

  • IMG_1218.jpg
    IMG_1218.jpg
    26,4 KB · Wyświetleń: 125
reklama
Dziewczyny- ja na sekundę tylko.. moje dzieci przekochane.. (chociaż Stelka daje czadu buntując się i rządząc ;p). Max jest tak grzeczny i bezproblemowy że czasami patrzę się na niego ze zdziwieniem i nie mogę uwierzyć.. ogromnie pogodne dzieci :) to moja nagroda za wcześniejsze przejścia.
U nas wszystko w porządku.. działamy tutaj w Sydney. Wracamy z końcem marca :)
Zobacz załącznik 718942
życzę Wam wszystkim takiej nagrody...

p.s sama ogarniam maluchy bez pomocy + gotowanie+ sprzątanie.. da radę ;)

Cuuuuudowne masz dzieciaczki no i Ty cholernie dzielna babka jesteś. 2 dzieci i to małych, do tego w innym kraju no i ogarnięcie całego domu to nie lada wyzwanie. No ale jak widać można dać radę. Ucałuj dzieciaczki od forumowych cioć i trzymaj się dzielnie. No i w miarę możliwości odzywaj się czasem do nas :)
 
Jasne! szczerze mówiąc mam trochę czasu 'wolnego'- ale zazwyczaj jak już mam czas dla siebie to leżę i patrzę tępo w tv:-p:sorry:Serce mi rośnie dziewczyny jak widzę informacje o kolejnych nowych dzieciaczkach naszych forumowiczek. Oczywiście jest też druga strona medalu bo ciągle pojawiają się nowe smutne historię. Jednak to forum daje nadzieję, jest kopalnią wiedzy i doświadczeń. Ściskamy mocno i życzymy udanego weekendu!
 
Hej kochane!

Doris tak bardzo cieszę się Twoja ciąża!:)

Martoocha- śliczne te Twoje maluszki, a Ty dzielna mama :) super ze Wam się układa

Rurcia- Mała jest cudna i jaka już duża i sprawna, brawo! Wykończony pomnik Haneczki śliczny jeśli to dobre słowo :*****

Ja mam dobre wieści :) w czwartek poznaliśmy płeć dzidzi :D będę miała córeczkę :) pełnia szczęścia!
Teraz tylko byle do końcówki kwietnia...
W piątek natomiast świętowaliśmy roczek Maćka :)
Ten czas leci tak szybko...
 

Załączniki

  • 1447625619428.jpg
    1447625619428.jpg
    26,8 KB · Wyświetleń: 74
Hej kochane!

Doris tak bardzo cieszę się Twoja ciąża!:)

Martoocha- śliczne te Twoje maluszki, a Ty dzielna mama :) super ze Wam się układa

Rurcia- Mała jest cudna i jaka już duża i sprawna, brawo! Wykończony pomnik Haneczki śliczny jeśli to dobre słowo :*****

Ja mam dobre wieści :) w czwartek poznaliśmy płeć dzidzi :D będę miała córeczkę :) pełnia szczęścia!
Teraz tylko byle do końcówki kwietnia...
W piątek natomiast świętowaliśmy roczek Maćka :)
Ten czas leci tak szybko...

Kochana gratuluję córeczki :) teraz najprzyjemniejsza z rzeczy czyli wybieranie imienia no i wyprawka.
Może i mnie będzie dane poznać płeć swojego dziecka. Bo jeśli nie teraz to już pewnie dopiero na porodówce się dowiemy
A dla Maćka wszystkiego najlepszego z okazji Jego pierwszego roku życia:)
 
Hej:) u mnie nadal wszystko ok. 2 tyg temu byłam u lekarza na usg i było wszystko w porządku. Zobaczyłam to upragnione serduszko. NIestety L4 nie dostałam bo wg niego jest za wcześnie. Ja pracuje w sklepie chemicznym 6 dni w tyg po 8-10 godzin. oczywiście muszę się spinać po drabinie, przyjmować towary i dzwigać je na zaplecze. Powiedzcie mi jak moge przekonać mojego lekarza do tego l4 bo o zmianie stanowiska nie ma mowy. Czy Wy pracowałybyście w takich warunkach do 18 tyg tak jak to mój gin chce czy lepoiej zmienic lekarza? Wg terminu miesiączki w czwartek zacznie się 10 tydzień.
 
reklama
kasiunia ja nie miałam problemu z L4 ale ja chodzę prywatnie a wtedy lekarze są "milsi" myślę że jak najbardziej masz prawo oczekiwać że da ci zwolnienie tym bardziej że jedną ciążę straciłaś i jeszcze pracujesz fizycznie..powinien ci też dać zaświadczenie że jesteś w ciąży i puki co pracodawca jest zmuszony zmienić ci grafik tak żebyś nie pracowała dłużej niż 8 godz poza tym prawo pracy mówi że kobiety w ciązy nie mogą dźwigać.. wiec też się możesz na nie powołać...
 
Do góry