reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Kamkaz mam już ,ale szyjka niestety juz kilka tyg temu skróciła sie bardzo. Wiec to ma jedynie teraz ewentualnemu rozwieraniu zapobiec.


Mania 2401 żadna z nas nie powinna tego doświadczyć :(
Współczuje i powodzenia jednocześnie.

Migduch bo Luteina nie zaszkodzi ,a moze pomoc. Pozostaje brac i czekać...tak wiem najgorsze jest czekanie.


Walczcie kobiety o swoje maluchy. Kiedyś w końcu musi przeciez zaświecić słońce.

&&&& kciuki
I męskie fluidki ~~~~~~~~~~~

Byle bym mogła jak najdłużej was zarażać ,bo synek się tu do nas pcha.
 
reklama
Kamaz przed założeniem już. Tak skurcze niestety mam praktycznie każdego dnia. Dlatego biore właśnie magnez i to w końskiej dawce. Nospa w UK jest dla lekarzy nieznana ,ale mam zakupiona i sama próbuje działać. Robie wszystko zeby ten łobuz siedział jak najdłużej.

Ania_kropla dziękuje i mam taka nadzieje ,ze grzecznie sie posłucha.

Powiem wam szczerze ,ze jak tylko dostałam pierwszych plamień to z gory czarny scenariusz i ryk. Moze przez to ,ze to dosłownie lało sie ze mnie. A tu już i dopiero prawie 26tyg. Wiec tak niewiele do sukcesu. Niestety za każdym razem będąc na wizycie u lekarza jak widzę taka z brzuchem i np petem w łapie to mam ochote strzelić w twarz. Zycie jest niestety niesprawiedliwe.
 
Niestety my wiemy, że życie jest niesprawiedliwe. My chcemy dzieci, staramy się dbać o siebie a i tak mamy pod górkę. A są i tacy którym ciąża przychodzi jak z płatka, nie dbają o siebie a o problemach w ciąży pojęcia nie mają. Niestety my nic na to nie poradzimy. A szkoda...
Marcepanku wierzę że będzie dobrze u Ciebie. Dbaj o Was. Teraz to już z górki. Jeszcze tylko 14 tyg. Ani się nie obejrzysz a już Synuś będzie na świecie. Usg który tydzień ciąży Ci pokazuje? Pamiętasz?
 
Kamkaz z USG jest ponad tydzien różnicy tj mniejszy o tydzien. Tylko zakładamy ,ze po prostu znow bedzie maluch i tyg są jednak te według OM.
No ,ale to nie zmienia faktu ,ze z racji mniejszej masy ciała kazdy tydzien jest na wagę złota.

Póki co skurcze jako tako jestem w stanie uciszyć ,ale strach ,że tabletki pewnego razu już nie pomogą jest okropny.
Aj zeby tak obudzić sie najwcześniej w grudniu.

A u Ciebie sytuacja już stabilna? Mozesz w ogóle chodzić ?
 
Oj ja też chciałabym grudzień baaaadzo. U mnie też skurcze wyciszyliśmy i odpukać narazie nie dokuczają. Oby tak dalej. U mnie pessar był założony na szyjkę o długości 33mm. Tydzień wcześniej na usg miała 44mm czyli spadek był duży więc do tego skurcze i rozwarcie no i trzeba było zareagować. Woleliśmy nie czekać na ostatnią chwilę. Tydzień temu pessar trzymał szyjk€ na środku. Ogólnie nakazu leżenia bezwzględnego nie miałam ale oszczędność obowiązkowa
 
Czesc dziewczyny jestem Ola lat 23 mama 2,5letniej Zuzi I aniolka 8tydz ....

6pazdziernika mialam zabieg lekarz zalecił żeby przez 3tyg nie kochać sie ... Ja czuje sie dobrze psychicznie jak I fizycznie nie krwawię nie mam plamienia juz ... Zuzie mam z poprzedniego związku I chcielibyśmy drugiego szkraba ... Ile po poronieniu/zabiegu zaszłyście w ciążę ? Naczytałam sie artykułów ze po poronieniu luv zabiegu tak latwo zajsc w ciążę ... Czy ktoras z was po zabiegu zaczela tak szybko współżyć ? Czy mogą być z tego powodu jakies konsekwencje?

Milego dnia Wam życzę

A i jeszcze jedno bierzecie jakies suplementy diety ? Ja przed dryga ciaze mac wczesniej zaczelam pic olimp ferti ledy i od razu zaszlam w ciążę ale nie wiem czy to pomoglo czy co
 
Po zabiegu lepiej odczekać trochę mi lekarza zalecił 3 cykle, odczekalm i zaszłam w ciągu 2 miesięcy dokładnie w 2 cyklu po tych odczekanych 3. Wg mniej lepiej odczekać niż znowu poronic to wszystko musi wrócić do siebie.

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Olciaaa ja zaszła w 3 cyklu po poronienia z tym że ja miałam poronienie samoistne. Lekarz nam nie kazał czekać, mówił że im szybciej tym lepiej.
Brałam Folik i witaminy dla kobiet starających się i w ciąży nie pamiętam nazwy.
 
Do góry