reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po straconej ciąży

olcia czy my się nie spotkałyśmy na majówkach?? jeśli miałaś łyżeczkowanie to zalecane jest odczekać 3 miesiące żeby ewentualne rany po łyżeczkowaniu się zagoił,y hormony wróciły do normy.. rzeczywiście jest taka teza ze łatwiej jest zajść po poronieniu i dużo dziewczyn tu to się udało:) tego i tobie życzę:) znasz przyczynę poronienia?? robisz jakieś badania?????

ja w środę byłam u ginki i dałą mi skierowanie na takie badania;toxo, borelioza, wit D,fT4, TSH, p.c. antykardiolipidowe, antyfosfolipidowe, p.c. plemnikowe....i od razu powiedziała ze to dopiero początek... nie wiem tylko po co ta wit D??? spotkałyście się z tym??
 
reklama
olcia też Cię kojarzę z majówek... bardzo mi przykro, że spotykamy się akurat w tym wątku... Przykro mi, że Tobie też się nie udało. Ja poroniłam w 6 tyg.
 
Witamina D jest ważna przed zajściem i po nim też niedobór powoduje słabe przyswajanie wapnia a w ciąży wapń dla dziecka jest ważna, mało tego brak Wit d sprzyja rozwojowi wielu chorób nadciśnienia, cukrzycy. Dobrze ze zlecila

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Tak spotkalysmy sie na majowkach :)nie znam przyczyn od samego poczatku ciaza zle die rozwijala dzidziusiowi nawet serducho nie zabilo nie robiłam badan dlaczego nie chce wiedziec moze dla mnie tak bedzie lepiej tarczyce mam dobra wyniki super tylko mam guza na niej ale nie rośnie jestem pod opieka endokrynologa i w styczniu zobaczymy czy jest rak czy po prostu jest sobie guz i tyle wszystkie badania mam w normie morfologia itp toxo nie mam widocznie tak miało być ze musimy to udźwignąć na własnych barkach ... Wiem ze takie zalecenia sa lekarzy ale czytałam artykuł gdzie wypowiadala sie doktor ktoś twierdzi ze nie ma przeciwskazań i ze większość kobiet donosi taka ciążę. Moj partner bardziej przeżył to niż ja moze dlatego ze to jego pierwsze dziecko by bylo ... Aaa i jeszcze jedno bo przed zabiegiem podpisywalam ze nie chce zeby robili badania co się stało ze ciaza sie nie rozwiajala a na wypisie mam zalecenia zd po 4tyg mam się zgłosić do giną z wynikami histopatologicznymi czyli takie badanie mi zrobili i to jest bez platne czy jak? Bo nie rozumiem na nic nie wyrazilam zgody ...

Bofinka nóż masz nie dobór wit D lepiej porobić więcej badan zeby wykluczyć niż sie zastanawiać ... Ja mam nadzieje ze tym razem nam się uda ... A co do tych artykułów to pisali tez ze kazda kobieta roni chociaż raz ale 10% o tym wie ze poronila a reszta o tym nie wiem bo normalny okres die dostaje

Mania no szkoda ze akurat na tym wątku ale moze spotkamy się na wątku październik lub listopad 2016 :) Glowa do góry trzeba myslec pozytywnie pomimo przeciwności losu gdyby to jeszcze zależało od nas ale to natura decyduje ... Na prawdę lepiej ze wcześnie sie zakonczylo niż później i większy bol dzidziusia widocznie miały za duzo wad genetycznych
 
juz doczytałam o tej wit D i rzeczywiste warto ją zrobić.... koszty tych wszystkich badań sa okropne a to dopiero początek.. te badania które pisałam kosztowały 500 zł + wizita 140 ZŁ... a to przecież dopiero początek... ale jak się powiedziało a trzeba powiedzieć b....

ewel a jak ty się czujesz??
 
Bafinka nie możesz wykupić sobie pakietu medycznego w jakimś centrum medycznym? Typu Enel med czy medicover zapłacisz miesięcznie 160zl a wszystko w pakiecie...
Ja się czuje nie najgorzej, no juz ciężko z brzuszkiem, w nocy słabo sypiam bo ciągnie bo kluje, ale już wiem że blisko mi do przytulania Lenki wiec jestem dzielna:-)

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Bafinka jest np Lux med zobacz sobie na ich stronie bo to naprawdę fajne masz pakiet medyczny płacisz miesięcznie za niego a w tym są specjaliści badania tez czy prowadzenie ciazy

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Olciaa przykro mi z poeodu Twojej straty. Badanie histopatologiczne to normalna procedura po zabiegu. Oddala to w kierunku czy nie bylo raka kosmowki tzw. zasniadu groniastego.
Bafinka pozniej Ci napisze ile ja dalam za badania na priv.
 
Do góry