reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

IZA gratuluję:) maleństwo nie długo na pewno będzie z tobą:) mój Gabiś urodził sie w 40 tc a i tak był w inkubatorze przez 24 godz.. więc nie martw się będzie dobrze masz ostatnią szansę odpocząć po porodzie:)

KAMKAZ jak wizyta??? coś cichutko ostatnio siedzisz:( a ja tu czekam na wieści:)

BETI kochana podziwiam twoją determinację w dążeniu do celu.. to bardzo motywujące:) musi sie udać:)&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& zaciśnięte:)
 
reklama
Na wizycie niby ok. Prawdopodobnie mieszka u mnie Synuś. Pessar ładnie trzyma, nie widać skracającej się szyjki ani rozwarcia. Piotruś ma już troszkę ponad kilogram. Jednak pojawił się drugi problem. Mam podwyższony cukier po glukozie i muszę przejść na dietę cukrzycową.
Dziewczyny powiedzcie mi czy dużą mam tę cukrzycę? Otóż na czczo miałam 68,5, po 1 godz 129 a po 2 godz 137
Boję się że nie poradzę sobie z tą dietą. Może ktoś zna się z Was na tym? Dodam że norma na czczo jest 70-100. Reszty nic nie wiem.
Dziś badałam cukier na czczo i miałam 90 a po 2 godz po śniadaniu wzrosło do 108. Co o tym sądzicie? Cholernie się boję o mojego skarba
 
Kamkaz zapraszam na wątek o cukrzycy ciążowej https://www.babyboom.pl/forum/ciaza...-ciazowa-i-zycie-po-niej-21291/index2962.html
Wg mnie wyniki twojego obciążęnia nie są takie złe, ale trochę dziwne, po 1 h raczej wynik powinien być wyższy niż po 2, cukrzycę rozpoznaje się jak jest powyżej 140 po 2h od obciążenia więc twój wynik jest taki graniczny, ale dobrze mieć te cukry pod kontrolą, a dieta nie jest taka zła ani trudna zwłaszcza z pomocą dziewczyn z forum.... tylko pamiętaj, żeby mierzyć 1h po posiłku, nie po 2h, a 90 na czczo to takie graniczne...
 
Ostatnia edycja:
Na czczo nie można mieć więcej niż 90 i cukier spr się po godzinie jak jest się na diecie norma do 120. Ważne żeby jeść regularne posiłki max co3h i dieta polega na tym ze nie je się makaronów białych, ryżu białego, słodyczy, dzemow, owoców dojrzałych bardzo... Mam dietę i jej opis mogę wysłać na e-maila ale skierowali cie do poradni dla kobiet w ciąży z cukrzyca? Bo powinni wtedy dostaniesz dietę, glukometr i trzeba mierzyć... Ważne trzymać się diety bo dieta lepsza niż isulina

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Ewel niestety żadnego skierowania nie dostałam. Glukometr w domu mam, muszę tylko skoczyć do lekarza po paski. Jeśli możesz to proszę prześlij mi dietę na meila. Będę bardzo wdzięczna
 
jej czym więcej czytam o tych badaniach po poronieniu tym mam większy mętlik w głowie... jest tego tak dużo i każdy pisze co innego.. oczywiście zrobię to co powie lekarz ale chciałabym wiedzieć co nieco na ten temat.. więc mam prośbę powiedzcie jakie wy badania robiłyście??
 
reklama
I cos mi ucielo...
Na ponownej becie nie bylam bo dopadlo mnie okropne przeziebienie :-( W srode bylam za to u specjalisty od tarczycy. Aktualnie jestem na lagodnym odwyku od Euthyroxu (mialam wszystkie objawy przedawkowania leku). Termin u lekarza mam dopiero 20.10. Wtedy powinnam byc w polowie 6 tygodnia.
 
Do góry