reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Kamkaz jak ostatnio leżałam w szpitalu, położna przychodziła do dziewczyn i też czasami zajmowało jej to sporo czasu.Aż sama się dziwila, że dzidzia nie daje się złapać. Nie martw się. .

Ewik trzymam kciuki za badania. ..

Colly upały są męczące, a w ciąży szczególnie. .rodziłam we wrześniu więc znam to :tak:.Dacie radę ..fajnie, że wszystko jest ok. .

Czuję się lepiej, ale chyba i tak pojadę na ta wizytę. .zobaczę jak będzie
 
reklama
chciejka i co gin powiedział????

meqa to ty chyba pierwsza testujesz:) jakieś przeczucia?


kamkaz teraz mi się przypomniało jak ja z Gabisiem leżałam w 17tc w szpitalu ze skurczami to mi ktg nie robi bo podobno za wcześnie i nawet jak ciąża zagrożona to lekarz powiedział ze ktg robi się po 20 tyg
 
Ostatnia edycja:
u nas w szpitalu robi sie ktg dopiero po 30tygodniu a po 20 szukają tętna detektorem. Po 30tygodniu u nas ktg robi sie na każdej wizycie a po 35 robi się 3-4 razy w tygodniu
 
Dobrze ,że pojechałam. Mam płyn za macica, co oznacza, że torbiel mi pękła stąd te bóle, bo drażni otrzewna. Dostałam czopki na wchłonięcie się krwi, ketonal przeciwbolowo. .Macica podobno piękna :-) .Wszystko ładnie się oczyscilo. Wspomniałam o miesiączce, że taka obfita była, tak jak mowilyscie to normalne. Powiedział, że muszę być silna kobieta, że nie tracę przytomności przy tych pekajacych torbielach. Fakt słabo mi było, aż musiałam się położyć, ale myślałam, że to przez to uzadlenie bo to tego samego dnia było. ..3 miesiące mamy dać na wstrzymanie, żeby organizm się zregenerowal. .


U nas ktg tez dopiero po 30 tyg
 
Chciejka, dobrze że poszłaś. Brzmi to poważnie. Pooszczędzaj się choć trochę żeby ta regeneracja szybko i ładnie poszła no i do dzieła :) Szkoda żeby taka piękna macica się marnowała ;D
 
Bafinka no chyba pierwsza, objawy? hmm, cycki bolą i nabrzmiałe dość, przy pierwszej ciąży właśnie one były pierwszym objawem,
poza tym nie pobolewa brzuch na @ więc jest dobrze, ovu ładna była, zobaczymy ;-)
Ślijcie fluidki bo smutno trochę na tym wątku ostatnio...
 
reklama
Do góry