reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Chciejka, dobrze, że już po wszystkim, odpoczywaj dużo i nabieraj sił :*
kamkaz, super, że wizyta udana :)
Trzymam &&&&&&&&&&&&& za wszystkie staraczki :)
Ja też po wizycie, to moje cudo
 

Załączniki

  • WP_20150626_001.jpg
    WP_20150626_001.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 67
reklama
Michalinka, gratuluję! Śliczna dziewczynka. Jejku, kiedy to minęło, dopiero co pisałaś o ciąży...
Aniu, Ty już niemal na końcówce...
Sysiq, ale cudna fotka przy suwaczku.
Madziorku- stara brygada się rozsypuje, zaciążyła, urodziła i nie ma co tu szukać, chyba że następny dzidziuś... Udaje się, prędzej czy później każdej się uda.
Agawa, Anka-piękne chlopaki!
Ewiku, a co u Ciebie, kochana? Ułożyło się jakoś? Tak bardzo Ci życzę, żeby Ci się udało...

A u nas dzisiaj stuknęło 200 dni, 200 dni mam moje Szczęście przy sobie :-) , które kocham nad życie.

Dziewczynki, życzę Wam , żeby każda zaznała szybciutko takiego Szczęścia.

Dziewczynki, macie jakieś wieści od Pietrusi? Tyle co Ona przeszła, eh... Na pewno będzie walczyć dalej, jak tylko dostanie zielone światło. Jeśli zaglądasz tu Pietrusiu, myślę o Was , tak bardzo życzę, żeby Wam się udało .
 
Ostatnia edycja:
Joawa nie widze suwaczków. Który to tydzień? Cieszę się że i u Ciebie wszystko gra. Oby tak dalej...

Małgonia 200 dni? ?? Pamiętam ten dzień jak wczoraj a tu już taki kawał czasu... Ciesz się swoim małym szczęściem bo już niedługo zacznie biegać i uciekać mamie:))

Doris jak u Ciebie? Mam nadzieję że wszystko gra. Jak będziesz miała chwilkę to napisz parę słów co u Ciebie...

90_natka a Ty już pewnie szykujesz się do porodu więc czasu brak... Rozummiem. Trzymam za Ciebie kciuki i za baardzo lekki poródb:))

Pietrusia jak będziesz gotowa to odezwij się do nas. Myślami również Ciebie ogarniam. Ściskam mocno
Ps. Podusie śliczne:)
 
Michalina - gratulacje! Malutka jest śliczna:) śpieszylo jej sie na świat :)

Chciejka - tule mocno kochana :*

Ja też ciekawa jestem co u starej ekipy...

Madziorek - jak tam Franio?

U mnie @ brak jeszcze, ale pewnie w weekend przyjdzie. w dzień ojca robiłam test i negatyw więc raczej czekam na okres...
 
Hej dziewczyny.. u mnie 34 tydz skończony..co oznacza że jeszcze ok miesiąca do narodzin naszego maluszka :)
U nas masę się dzieje więc coraz mniej zaglądam..
najprawdopodobniej będziemy lecieć do Australii na 4 miesiące jak mały będzie mieć 2 miesiące..- powiedzcie mi dziewczyny..czy ja dam radę z dwójką jak M. będzie pracować..bez babć itp..? bo troszkę wystraszona jestem:sorry:.
Bo wszystkie moje znajome mówią zawsze "gdyby starszak nie chodził do żłobka/przedszkola zwariowałabym' ..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczyny,

Kamkaz, Magda dziękuję za pamięć. Do porodu jeszcze przygotowań brak :-) tzn. torba stoi spakowana i czeka no i tyle. Nie mam czasu o tym myśleć jeszcze, bo jesteśmy w samym środku przeprowadzki ;-) znaczy już dwie noce na nowym, ale wszystko w kartonach więc masa roboty. Na razie kuchnia tylko gotowa, wszystko poukładane i posprzątane no a reszta jeszcze daaaaaleko. Ale sukcesywnie robuę, mama i babcia pomaga, szwagier i teść meble poustawiali (bo M. ciągle w pracy przez nadgodziny) także damy radę.

Do wt jestem bez internetu i tv bo jeszcze nie podłączyli także przyznaję, że nie doczytałam wszystkiego tylko przejrzałam parę stron...

Chciejko tulę Cię mocno, wracaj szybko do sił i fizycznie i psychicznie...

Joawa śliczne Maleństwo :-)

Madziorrku, Małgonia ale ten czas leci...

Jak tylko się ogarnę z tym wszystkim i będę mieć dostęp do internetu to będę zaglądać częściej :-) miłego weekendu :-)
 
Do góry