reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Agawa GRATULUJĘ. Dużo zdrowia i siły dla was obojga. Witaj na świecie Piotrusiu.

Rurka wspaniałe uczucie prawda? Ja też gapiłam się na Agnieszkę i napatrzeć się nie mogłam. Dzięki niej wiem co to znaczy miłość.
Szkoda, że ta ospa przeszkodzila, ale jeszcze kilka dni i będziecie w domu. A starsza córka dobrze, że ma już ospę zaliczona. To jeszcze przed nami :p
 
reklama
Agawka Kochanie gratulacje!!!!:*:*:* tak jak pisza dziewczyny - kolejny Cud jest z nami na tym świecie. Jeszcze raz gratulacje!

Galway - mój już waży ponad 7 kg i podejrzewam że za jakiś miesiąc będzie siedział, jest mega silny, głowę trzyma już normalnie. No i zaczynamy rozszerzać dietę :)

Dzisiaj kończy 4 miesiące <3
 

Załączniki

  • 1426230291650.jpg
    1426230291650.jpg
    35,7 KB · Wyświetleń: 61
  • 1426230310839.jpg
    1426230310839.jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 65
  • 1426230367554.jpg
    1426230367554.jpg
    19,1 KB · Wyświetleń: 60
  • 1426230390085.jpg
    1426230390085.jpg
    16,3 KB · Wyświetleń: 64
Celtuś ogrom uścisków dla całej rodzinki!! :-)

Agawa G R A T U L A C J E ! <3 <3 <3 Buziaki dla Piotrusia.

Anncka jaki mały przystojniak! Jak też czas leci :-)
 
Celta dziękujemy za informację :tak:
Agaawa bardzo się cieszę, że Piotruś już jest z Wami! Wracaj do sił i szybkiego powrotu do domu :-)

Rurka z jednej strony dobrze, że ta ospa u Zuzi teraz, będziecie już mieli to za sobą :-) a jeszcze parę dni i całą rodzinką będziecie razem w domu:tak:

Anncka oj rośnie mały, rośnie :-) wszystkiego najlepszego na te skończone 4 miesiące :tak:
 
agawa gratuluje Ci z calego serca!!!!:laugh2::tak:- duzy chlopaczek:tak:
tym bardziej, ze moja cora jest z 14.03- jutro konczymy roczek
;-)Pamietam jak zaszlas w ta ciaze....a mnie....
Wspomnienia wracaja z przed roku....coreczka moja tez byla duza, jak sie urodzila, podobnie wazyla, dzisiaj juz chodzi, drepta jak misiaczek- zobaczysz jak Ci zleci:-D
 
reklama
Anncka śliczny synek :) mój ma 4 i tydzien i wazy 8300 ale on z duzych dzieci:)

Rurka , Agawa wielkie gratulacje :)


gratuluje zafasolkowanym i trzymam kciuki za staraczki :) tutaj widze juz druga tura idzie no ładnie ładnie :)
 
Do góry