reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Agaawa jeszcze raz gratuluję Synusia. Jest śliczny :tak:. Dbaj o siebie i nie zamartwiaj się na zapas. Wszystko będzie dobrze.

Ewel gratulację.Wkońu doczekałaś się:-). Trzymam kciuki za kolejne 8 miesięcy w dwupaku z dzidziusiem.


Ja dziś na 19-stą byłąm umówiona z moją gin na izbie przyjęć w szpitalu na usg. Wczoraj przyszły wyniki kontrolnego wymazu i mieliśmy zacząć się starać, ale nic z tego.... Co prawda pozbyłam się bakterii, jednak znów zadomowił się lokator .... grzyby. Więc jak się domyślacie nici ze starań. Nie dość że grzyby, to jeszcze nabawiłam się silnej infekcji dróg rodnych przez antybiotyki.
Nastawiłam się, że w tym miesiącu zdążymy zadziałać i być może się uda, jednak to były tylko moje marzenia...
Owulacja tak jak przypuszczałam była wczoraj, dziś jest ciałko żółte. Więc jak widać nic nie układa się po mojej myśli...ehhh już mam tego wszystkiego serdecznie dość:-(
 
kuwa... Jestem sobie w dzikiej guszy bez netu i z rowalonym telefonem... dostaje sms od Agawy! treści nie znam ale sie domyślam... Chcę zadzwonić, nie mogę, chcę odpisać, nie mogę, do bb nie mam dostępu . Kuwa myśle, szlak........ Ale teraz go widzę i stwierdzam, że jest piękny! Witamy na świecie Piotruniu;))) Buzi dla dzielnej mamy;*
 
Agawa Ale Twój synek ma cudne włoski śliczny jest Kochana;)) będzie wszystko dobrze. Dziękujemy że znalazłaś czas by do Nas napisać:*
Kamkaz Kochana wiem że takie oczekiwanie o odwlekanie wkurza.... Ale to nie potrwa długo i za chwilę Ty zobaczysz 2 kreseczki:*
 
Aniu cudna wiadomość, super, że dzidzia już taka duża :)
Celta dzięki za info! :)

Agaawa
Kochana ogromne gratulacje!!!!!! J tak strasznie się cieszę! Widzisz… i Ty doczekałaś się swojego szczęścia! Piotruś jest cudowny!!! Nawet nei wie ile cioć mu kibicowało :)
Mam nadzieję, że ten krwaik Ci się wchłonie. Ja też miałam, powiększał się ale po dwóch dniach zaczął się wchłaniać. Wiadomo, że pozycja horyzontalna jest niemożliwa w takim przypadku :). Cieszcie się sobą, mnóstwo buziaków!!!!!

Rurka
a Wy jak si e czujecie? Mam nadzieję, że już niedługo będziecie w komplecie :)
Anncka śliczny ten Twój Maciuś! :)
Ewel piękna beta! Gratulacje :)
Kamkaz przykro mi, że nie możecie ruszyć ze staraniami…. Ale trzymam kciuki, zebyś jak najszybciej uporała się z tymi infekcjami i przyszły cykl będzie owocny :)
 
reklama
Do góry