reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Anncka ale cudo!! Uwielbiam takie malenstwa :D

Kamkaz u mnie tez owu sie nie zapowiadala a cos Ci pokaze heh
Moje testy owu zrobione wieczorami 24,26 i 28 grudzien, wyglada na to ze wczoraj lub dzisiaj mam owu a nic a nic tego nie zapowiadalo, nawet sluzu nie mam ani grama!
A robisz testy owu?
 

Załączniki

  • 1419846980162.jpg
    1419846980162.jpg
    14,4 KB · Wyświetleń: 68
reklama
Kamkaz u mnie tez owu sie nie zapowiadala a cos Ci pokaze heh
Moje testy owu zrobione wieczorami 24,26 i 28 grudzien, wyglada na to ze wczoraj lub dzisiaj mam owu a nic a nic tego nie zapowiadalo, nawet sluzu nie mam ani grama!
A robisz testy owu?

Nie, testów owulacyjnych nie robię. Robię obserwację śluzu i na tej podstawie wiem, kiedy jest owu. Moja pani doktor mi tak poleciła i zawsze to wystarczało.
 
Izka to musisz mocno chłopa wytarmosić dzisiaj!!!! Ja nic na podtrzyamanie bo tym razem wszystko jest ksiażkowo. Więc lekarz stwierdził,że nic nie bierzemy. I tfu tfu wszystko jest ok.

Byłam dziś u gin, jedynie co mu się nie podoba to czynność serduszko, bo tylko 152, powiedział, że wolno, ale nic się nie dzieje i za miesiąc dokładnie sobie sprawe wybadamy.

Ja jestem padnięta po tych Świętach. w ogole nie odpoczełam...

ania2611 &&&& i dawaj znac po wizycie :))))

anncka ależ przystojniaka masz!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Hej Babeczki!
Trzymam kciuki za Staraczki, podwójnie za testujące, a poczwórnie (rękami i nogami) za Sysiq, żeby przejęła mój brzuszek.
Moje Cudo ma już prawie trzy tygodnie. Nawet nie wiem kiedy to zleciało. Z laktacją chyba się poddam. Tzn przystawiam WOjtusia do piersi, żeby cokolwiek mleka maminego dostał, ale nie mam co liczyć na przejście tylko na pierś. Mleka mało a dla mojego Żarłoczka musiałabym produkować duuuużo. Na początku bardzo przeżywałam, że nie dane mi karmić piersią, ale przecież tyle dzieci karmionych jest sztucznie i są zdrowe. Próbuję jeszcze, ale raczej nic z tego. Poza tym to Jego ciumkanie trwa dłuuugo i gdyby miał być tylko na piersi , musiałby cały czas być przy piersi :) Nie da się ukryć, że butla tutaj jest wygodniejsza. Najpierw ja z Nim siedzę przy piersi 40 -60 minut a potem mąż karmi butlą kolejne 30 minut. Jeszcze odbijanie, przewijanie, czasem dokładka mała i tak się robią dobre 2 godziny.

Michalinka, akcja serca 152 to przecież książkowa, co się Twój doktor czepia?
 
Kurczę podłamałam się :( znów kolejna koleżanka dała mi znać, że spodziewa się dziecka. To już trzecia w ciągu miesiąca. Wiecie, cieszę się, gratuluję im szczerze. Ale serce boli :(
 
Michalina a co się nie podoba ginowi? Zawsze myślałam że 120-150 to norma a Twój gin mówi że 152 to za wolno?

Malgonia nie martw się, czasami tak bywa że butla jest koniecznością. To że będziesz karmić sztucznie nie znaczy że jesteś gorszą matką, czasami po prostu nie ma innej opcji. Nie zadręczaj się tym! :-)

Czekamy na wieści jak dzisiejsze wizytki dziewczyny!!
 
Ania super! Wiedziałam, mówiłam że wszystko będzie dobrze :-):-) bardzo się cieszę :-) mam nadzieję, że teraz już jesteś spokojniejsza :tak: teraz już za 2 tyg wizytka? Ale szybko :-) fajnie :-)
 
reklama
Ania tak sie ciesze! Hura!!!!! Teraz musi być dobrze! :-D

Przesylam ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ od Piotrusia. Mamy juz 1700gram, wszystko jest ok. Na wszelki wypadek dostałam luteine doustnie jak powiedziałam o tych twardnieniach brzucha. Ale szyjka twarda i mocna 35 mm. Wiec wszystko dobrze. Uffff... Czas zamawiać kosmetyki do wyprawki.
 
Do góry