reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

malgonia gratuluję serdecznie!

rurka ja na początku tylko ból piersi miałam a potem nic, ani razu nie wymiotowałam... ciut mnie mdliło jak otwierałam rano lodówkę i tyle...

mika jaki przystojniak - buziaki dla Was!

Agawa jaki piękny kropek! Fantastyczny prezent na rocznicę :) Życzę Wam wszystkiego naj!

Aguś123 (*) dla Aniołka

A ja wybywam dziś na tydzień. Czekaliśmy do ostatniej chwili ale jako że ciągle jesteśmy we dwójkę to lecimy w ciepłe kraje - choć u nas też nie najgorzej:p Ściskam Was bardzo mocno!
I nieśmiało proszę o fluidki :)
 
reklama
witajcie dziękuje wam za ciepłe słowa i gratuluje tym co udało się zafasolkować .
mam dziś przed sobą okropny dzień musze jechać do zakładu pracy i poprosić o 8 tygodni macierzyńskiego a szef już wczoraj pytał czy wracam do pracy masakra.

Byłam wczoraj u znajomego lekarza , który powiedział że po pierwszej @ moge śmiało zacząć starania czy jest wśród nas której udało się tak szybko , dodam że w tą ciąże zaszłam w 4 cyklu a w 1 z olejem z wiesiołka
 
Witam się nie śmiało.
Straciłam swoją Kruszynę 19 maja.... dziś byłby to 20 tc....
Nadal ciężko...nadal ogromna pustka.
Obecnie drugi cykl po zabiegu, w połowie sierpnia zaczynamy staranka chociaż już po głowie chodzą myśli, aby w tym miesiącu spróbować?
Póki co od miesiąca łykam folik, polecacie coś jeszcze?

Spokojnych ciąż wam życzę, a nam-starającym się, życzę szczęścia:)
 
truskaweczko
[*] dla twojego aniołeczka pewnie bawi się z moim synkiem 13 tc
[*] ale mogę polecic ci olej z wiesiołka on zwiększa płodny śluz strałam się 4 miesiące i nic a jak zaczełam brac olej to odrazu w 1 cylku bum i 2 krechy
 
Truskawka - witaj :-( (*) dla Aniołka... Eh czemu nas tutaj tyle :-(

Agus - ja zaszłam w obecna ciążę po pierwszej @ po stracie. Łykałam wiesiolka, choć cykl był dość rozregulowany i jak się okazało owulacja byla szybciej niż zwykle stąd mój maluch jest od początku ponad tydzień starszy niż wg om. Gin dał mi zielone światło do starań na pierwszej kontroli jeszcze przed pierwsza @ bo widać było że jajniki podjęły pracę. Ja długo czekać nie umiałam i tfu tfu udało się. Od razu po pozytywnym teście brałam luteine profilaktycznie. Więc gdy nabierzesz sił to działajcie :-) tylko pamiętaj że musisz psychicznie być na to gotowa :-)
 
ancka ---- własnie taki mam zamiar poczekam aż przestanę plamić bo psychicznie jestem gotowa luteina mi też została więc za 4 tygodnie znowu testuje :-)
 
agus,truskawka witam dla Waszych Aniołków (*)(*)

agawa dziękuję za fluidki:-D cieszę się ogromnie,że Twój Kropek tak wspaniale rośnie:-D a facet jak to facet zupełnie inaczej podchodzą do tej sprawy co nie znaczy,że się nie cieszą .......ale też bardzo boją


Ja jutro lecę do PL cieszę się ogromnie,urlopik zapowiada się znakomicie.....niestety mój mąż ma problem z chodzeniem bo od dwóch tygodni cierpi z powodu zapalenia stawu biodrowego.....mam nadzieję,że mimo tego uda nam się wyjazd.

Pozdrawiam Was i buziakuję:-D

W czwartek mam wizytę u genetyka......hmmm................zdam relację po wizycie,trzymajcie kciuki,nie wiem czemu ale stresa mam jakbym na ścięcie głowy szła:baffled:
 
Ania trzymam kciuki;* tez wierze ze wszystko bedzie dobrze;)

Agawa- gratuluje :Lelka;)

(*)(*)- świetełka dla nowych forumowych Aniołków!!

Karaiwina- buziaki i 3maj sie dzielnie w te upały;*

mika i eska- ucałujcie swoich dziedziców ode mnie;*

Michalina- co u Ciebie dzielna kobieto??:* i przede wszystkim co u mojej ksiezniczki??:)

Moniska - mega miłych wakacjila

Pietrucha, Ela- Teśknimy za Wami. 3majcie sie dzielnie.

Celtunia- co tam slychac u naszej Matki Polki;* meeega buzi;*

Ewik- moc fluidów dla Ciebie kochana--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Annack- buziaki dla Ciebie w brzuszek;)

carollina- a co Ty tak milczysz kochana? Wszystko dobrze?:*

bbbbbbuuuuuuuzzzzzzziiiiiiiii dla wszystkich;*
 
reklama
Do góry