reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Ja też piję jedną dziennie. Ja mam górne ciśnienie rzadko ponad 100 więc nie wiem jak bym bez kawy dała radę egzystować. A dziś tak się czuję że chyba zaraz drugą wypiję ale to wyjątek od reguły. Tylko że ja fusiarę piję z dwóch łyżeczek i bez mleka ale nie widzę że Adaś bardziej aktywny po kawie. Może od poniedziałku spróbuję odstawić tylko najpierw pól na pół z decafe a potem całkiem. Już nie pracuję to mogę normalnie się wyspać.
Annte​ jak ładnie dziś Twój suwaczek wygląda :)
 
Galwaygirl,to Ty pytałaś o leki? Mam całkowicie już odstawiony Encorton, Luteine, Duphaston. Zostaję na Acardzie i Clexane + witaminki.
 
Mika ale przystojniak :-D

Dziewczyny... nie mam wogóle objawów.... dzisiaj to nawet senność nieco mniejsza.... nie przejmowałam się tym... ale może powinnam??? miała tak któraś z was????
Nic nie dolega...źle... boli za bardzo też niedobrze...
 
Mika ale Leoś jest super przystojniak!! jak o nim opowiadasz to przypomina mi się mój diabełek.. 40 min bujania w wózku i 10 min spania.. ale pociesze Cię, później się to reguluje, Igor dopiero od niedawna śpi mi np po godzinie dwa razy dziennie :-) więc później będzie lepiej, zobaczysz! domyślam się, że jesteś bardzo zmęczona.. spróbuj odetchnąć w ciągu dnia, odciągnij pokarm, daj mężowi butelkę (o ile Leoś butelkę toleruje) i zmykaj gdzieś na godzinkę;-) a zachowanie męża hmm no średnio, my dzisiaj ammy panieński i kawalerski, ale idziemy oboje, mam nadzieje, że mąż choć cały wróci do domu ;-)
a co się dzieje, że nie chcesz już sn? ja znowu po cc ciężko przechodziłam i tego po raz koeljne boje się najbardziej z tego wszystkiego!

Rurka nie panikuj!! przecie objawy raz są a raz ich nie ma.. ja nie miałam nic a nic, czasem tylko na początku kuł mnie jajnik, z którego była owulka i tyle, żadnych bóli cycków nawet nie miałam :-p


a dla poprawy humoru pokaże Wam co mój szanowny małżonek zrobił.. rano jak wstałam o 5 zrobić Igorowi jeść i to zobaczyłam to nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać ;-)
Zobacz załącznik 634817
chciał je sobie chyba na śniadanie podsmażyć :-p
 
Hej
ja dalej urlopuję, czytam Was na bieżąco ale jakoś weny do pisania brak. PO tym jak dostałam @ złąpałam doła, bo zasadniczo ja wiedziałam o tym, że raczej powinnam poczekać, bo gin kazał mi brać tabletki anty przez ten miesiąc (dziś wzięłam czwartą)na tą torbiel na jajniku ale ja właściwie nigdy nie miałam problemów z zajściem w ciążę i wychodziło tak od razu. A tutaj jednak pomimo tego, że miałam spadek i skok tempki, że testy owu były pozytywne, że odczuwałam ból owulacyjny jednak nic z tego nie wyszło, bo w ciąży nie jestem. I to mnie przeraziło!!!!!
Podejrzewam, że kiepsko jeszcze wszystko u mnie "działa", bo miesiączki też mam jakieś dziwne po stracie, inne niż przed ciążą. I to mnie martwi ale jakoś wytrzymam do tej sierpniowej wizyty na której się wszystko wyjaśni.

Buziaki dla Wszystkich,ciężaróweczki oszczędzajcie się w te upały a staraczki DO DZIEŁA!!!!
 
Cześć Dziewczynki? Jak tam upalny weekend?

My dzisiaj mamy drugą rocznicę ślubu i w ramach jej obchodzenia idziemy posłuchać Kropka - jak mu bije serce. Ciekawe jak mąż zareaguje.

Sciskam Was serdecznie. Prżesylam ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
agawa Najlepszego z okazji rocznicy!!!!! No to prezent macie:)Mąż na pewno wzruszony będzie,zdaj zaraz relację!!

Dziewczęta co z Wami,co taka cisza?? Ja do PL się szykuję,tak się cieszę:-D

Pozdrawiam!!!!:-)
 
Ania, bo tu takie upały, że nic się nie chce. Ja normalnie masakra.

Agawa - to życzę Wam sto lat w szczęściu i zdrowiu z małymi szkrabami. Pytałaś jaki prezent zrobić mężowi - no to masz najpiękniejszy.

Rurka, jeszcze będziesz żałować, że tak pragnęłaś objawów ciążowych. A może w ogóle nie przyjdą? Przecież wiesz, że niektóre kobiety bardzo dobrze znoszą ciążę i nic kompletnie im nie jest. Ale jak tak bardzo chcesz, to życzę Ci przede wszystkim rzyganka.

Mika
- Leoś jest przecudny, a Babcia jaka zakochana.

Doris, Ty to niecierpliwa Babeczka jesteś. Tak byś chciała za pierwszym razem. A napracujcie się trochę :) Serio- za pierwszym razem to naprawdę mielibyście szczęście (nam się udało w tej ciąży za pierwszym razem :) ). W sumie dobrze się stało, bo co z tą torbielą? Byłabyś kłębkiem nerwów będąc w ciąży i mając torbiel. A tak - może sama pęknie , albo się wchłonie. Do sierpnia to nie wieczność, zanim się obejrzysz - już będzie ten czas. A że @ inna niż zwykle, po pierwsze po zabiegu ma prawo , po drugie - w takie upały to wszystko może się poprzestawiać. Więc głowa do góry, wypoczywaj na słoneczku (bo ciężarne nie mogą za bardzo) i korzystaj z urlopu i lata!

Dzisiaj kolejny upalny dzień, czyli znów nic nie zrobię. Chodzę jak mucha w smole, właściwie to nie chodzę, tylko w większości leżę. Głowa mnie boli, ale to nie nowość, bo boli mnie nonstop od maja, raz tylko ćmi a raz tak, że nie wiem co ze sobą zrobić. Do tego tradycyjnie brak energii i nowość - obrzęki nóg. Po prostu rewelacja. Chyba muszę spieszyć się z tą wyprawką, bo jakoś siebie nie widzę chodzącej po sklepach i urządzającej pokoik za 2-3 miesiące.
Dziewczynki , pokażcie swoje pokoiki dla maluchów, proszę :tak:. Po pierwsze uwielbiam je oglądać a po drugie szukam inspiracji. Meble już w zasadzie wybrałam - będą chyba sosnowe a nie białe, jakie zawsze chciałam , żeby mój Synuś za 3 lata nie powiedział, że ma babskie meble i żąda zmiany. Niech trochę posłużą dłużej. A teraz szukam inspiracji co do dodatków.
 
Ostatnia edycja:
reklama
witajcie jestem nowa miałam być mamą styczeń2015 ale niestety w 13 tc okazało się że serduszko naszego synka przestało bić teraz jestem 4 dni po zabiegu a już opętała mnie myśl o kolejnej ciąży nawet zaczełam brać na nowo kwas foliowy i olej z wiesiołka. Mam nadzieję że szybko uda mi się zajść w kolejną ciąże .

Dodam tylko że to moja 3 ciąża a pierwsza z tak smutnym zakończeniem pozdrawiam



a mam pytanie jak mam ten suwaczek usunąć ???
 
Do góry