reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Cześć Laseczki! Weszlam zobaczyć co tam u Was.

Witam nowe Aniolkowe Mamusie.
[*]
[*] dla Waszych Aniołków.

Suana - ale ten czas leci! Hoho....

Madziorrek MUSISZ napisać jak tam na wizycie. Trzymam kciuki za serduszko.

U mnie juz troche lepiej. Właśnie kończy mi sie MEGA straszliwie okropny i obfity okres trzydniowy. Odpuscilam sobie wszystko, nawet kwas foliowy. Staram sie pogodzić ze sobą i z sytuacja. Straciłam nadzieje, ze sie uda, mam nadzieje, ze zbiore siły do dalszej walki. Dziś wykupilam wyjazd na narty w końcu, jedziemy 7 marca.

Caluje Was wszystkie.
 
anncka a ty poroniłaś naturalnie, jeśli mogę zapytac? ja miałam zabieg 16.01.2014, jestem już po badaniach, po wizycie u ginekologa po pierwszej@, doktorka mi powiedziała że mogę się starac 3 miesiące po zabiegu, ja na to czyli w kwietniu a ona że w kwietniu to już spokojnie. Ale mam dylemat bo w kwietniu to ja będę po drugiej@ jeśli cykle pozostaną 31 dniowe, jeśli by się skróciły to wtedy wyjdzie po trzeciej@, i nie wiem czy po drugiej@ to nie za wcześnie?

Ja poroniłam naturalnie pod koniec stycznia - 13.02 byłam na wizycie kontrolnej i wszystko ladnie oczyscilo sie. Gin potwierdził wtedy ze jajniki wznowily pracę, endometrium się odbudowało i owulacja miała być już tuż tuż i dał zielone światło na starania się juz w tym cyklu.@ jeszcze nie było więc jest nadzieja ze nie przyjdzie ;) nie pomogę jeśli chodzi o kwestię odczekania po zabiegu - co gin to inna opinia, ale zazwyczaj każą odczekać te 3 pełne cykle. Pozdrawiam

madziorek - mocno trzymam kciuki za Was! :* musi być dobrze :)
 
Witam nowe aniołkowe mamusie, ehh przykro mi, że straciłyście już takie duże maleństwa, musi to być ogromny ból :/Mam nadzieję, że szybciutko uda się Wam zafasolkować

Madziorek
ogroooooomne kciuki za wizyte!! koniecznie daj od razu znać :-) czuję, ze będzie piękne mocne serducho!! taka malutka kropeczka.. ahhh :-)

Karo ale macie już piękną dużą córę :-)

Suana rety już 21 tydzień? ale czas zapierdziela.. teraz już z górki !!

a to pokaże też Wam mojego szkraba
Zobacz załącznik 612604

a tu dzisiejsze pogaduszki z mamą :-)
MOV 0141 - YouTube
 
Suana ale zapiernicza czas wow 21 naprawdę jestem w szoku:szok::szok:i bardzo się cieszę:-):-)

Madziorek &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i dawaj znac bo nie zasnę!!!!!

Izka sweet sweet sweeeet:tak::tak:
 
Helol Babiniec

Witam nowe Dziewczyny, [*] dla Waszych Aniolkow.

Madziorku mega kciuki za wizyte, czekam na dobre wiesci &&&

Agawa udanego wyjazdu, wracaj do nas wypoczeta z nowymi silami i w jednym kawalku. Moze jakis gapowicz sie zalapie :p

Suana juz za polowa super &&&

Izka jakie Cudo, do schrupania!

U mnie obecnie spadek formy, malpiszon tuz za rogiem tak wiec znowu lipa!! Eh zycie...

Pozdrawiam Laski!
 
Kochane u mnnie nie wiadomo. Mam pojawic sie w piatek jeszcze. Nawet nie wiem jakiej wielkości mam pęcherzyk bo nie potrafię zdjęcia odczytać;p. Nic mam nadzieje, że do piątku sie już coś wyklaruje...;) Pozdrawiam PS Spróbuje wkleić zdjęcie za jakiś moment, może Wy jesteście lepsze w te klocki:cool:
 
No to prawda, połowa już za nami. Ale wchodzimy w okres w którym Nikodem przestawał rosnąć więc najbliższe kilka tygodni chyba nie będzie dla mnie łatwe.. Dziś już zaliczyłam jakąś panikę :(
 
reklama
Suana będzie mega dobrze;* dobra taka jakość, że nic nie widać, ale jak by nie było pierwsze Nasze foto;)

gin 040.jpggin 041.jpg
 

Załączniki

  • gin 040.jpg
    gin 040.jpg
    7,9 KB · Wyświetleń: 45
  • gin 041.jpg
    gin 041.jpg
    8,8 KB · Wyświetleń: 46
Ostatnia edycja:
Do góry